16. 11. 2014

  12

  – Otázka: “Všichni vědí, že v 9.5 přijde nerf dohledů.” Odpověď (Storm): “Všichni to vědí, jenom já to nevím.”
  – zadní pancíř IS-7 a IS-8 je historický (mají správný úhel)
  – SerB potvrzuje, že střela ve WoT může projít otvorem menším, než je její ráže. Nicméně pravděpodobnost, že něco takového nastane je kolem 1:100 000, proto s tím WG nic nebude dělat.
  – Otázka: “Proč chcete omezit dohledy tříset vozidel ve WoT kvůli pěti scoutům na tieru 8? Jen kvůli příliš vysokému počtu stíhačů a nerfu artilerií. Já místo toho navrhuji omezit týmy na dvanáct hráčů, hardcap na dvě artilerie maximálně a ještě jim snížit počet nábojů na polovinu.” Odpověď: “Herní vývoj od hráčů nefunguje, protože vy místo opravy potřebných parametrů navrhujete změnit základní herní mechniky poté, co jste nás obvinil z toho, že děláme příliš velké změny. Logika, logika všude kolem.”
  – Otázka: “Kdy budou T-44/85 a T-34/85M ve hře?” Odpověď: “Až budou, tak budou.”
  – skládaná optika je aktivní stále, nikoli jen ve chvíli, kdy je vozidlo v pohybu
  – Otázka: “Nechte už ‘vylepšování’ týmových bitev!” Odpověď: “Je jenom vaše volba, jestli je chcete hrát dál nebo ne. Nikdo vás tady nedrží.”

  Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2014/11/16/16-11-2014/

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekcarramba66: Replay IS-3
  Další článekVideo: Panther 88mm a T28 Concept
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  12 KOMENTÁŘŮ

    • Čo je blbé na tej otázke ? Vývojári by asi mali odhadnúť v akom stave je ich práca. Nemusia odpovedať presne. Stačil by aspoň odhad.

     • Proc by si meli davat zbytecne deadliny? Ve finale by to stejne vedlo k nespokojenosti hracu. Nemluve o tom, ze zadny designer jakekoli hry nikdy nenapise kdy neco bude (pokud to nemaji jiz hotove).

  1. Mám pocit, že si hráčů vůbec neváží. Mrzí mne, že tady není konkureńce, která by přetáhla hráče a nebídla by jim kompenzaci k zakoupeným prémiovým vozidlům apod. Obchod kde se ke mne nechovají jako k zákazníkovy už navštívit nechci, ale tady není jiná možnost. Dal jsem do toho spoustu peněz a času. :/

  2. sorry za offtopic, ale spýtam sa, T110E5 už bol tento rok na vrcholku stromu????

    • aha…dík za info.Premýšľam, či ju mám kúpiť, alebo čakať na ten vrchol stromu..

     • No, to taky můžeš čekat několik let. Ale zpravidla vánoční slevy zahrnují všechny tanky i ty TX, ale jen s 15% slevou

      • hm, asi máš pravdu…nič, kašlem na to, kúpim za plnú cenu..mám ju vyexpenú niekedy od augusta a už ma nebavý čakať..

  3. Odpověď: „Herní vývoj od hráčů nefunguje, protože vy místo opravy potřebných parametrů navrhujete změnit základní herní mechniky poté, co jste nás obvinil z toho, že děláme příliš velké změny. Logika, logika všude kolem.“ Ano ano obmedziť 300 tankom ich dohlad nie je velká zmena. Logika všude kolem len nie vo WG…

  Comments are closed.