15. 12. 2014

  10

  – individuálne misie v druhom teste 9.5 nie sú definitívne, ešte budú prepracované
  – požiadavok čaty v individuálnych misiách nebude odstránený
  – Storm nemôže komentovať ceny v ruskom prémiovom obchode
  – Otázka: “Individuálne misie sú o ničom.” Odpoveď: “A nehrať ich nie je možnosť?”
  – podľa Storma má Panter 88 horšiu pohyblivosť ako Panter II, pretože podľa neho je systém komplikovanejší než len porovnávaní štatistík (rýchlosť otáčania podvozku, odpor terénu)
  – názvy nepriateľských tankov na novej mape budú o niečo svetlejšie
  – bug individuálnych misií, kde môžete misie v čate splniť aj bez čaty, bude opravený
  – je možné, že ramovanie je zabugované, vývojári to preveria
  – Storm potvrdil, že Kaspersky antivírus môže spôsobovať 5-10 sekundové zamrznutia hry. Jeho odstránenie to napraví, WG už spolupracuje s Kaspersky na odstránení tohto problému
  – Stormova reakcia na obvinenie, že nerozumie hre kvôli malému počtu jeho odohraných bitiek: “Koľkokrát musím opakovať, že máme dosť ľudí, ktorí hrajú hru 24/7? Iba v mojej kancelárií je pár ľudí, ktorí majú cez 30 000 bitiek. Mám ľudí, ktorých sa môžem opýtať na rôzne otázky hrateľnosti.”
  – “ľahká” verzia klienta hry: “zatiaľ nie je žiadny termín – keď to bude tak to bude”
  – Britské stíhače tankov na úrovniach 5 až 7 majú rovnaké delá, pretože vývojári nenašli žiadne ďalšie, ktoré by pasovali

  Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2014/12/15/15-12-2014/

  Ohodnoťte tento článek!

  10 KOMENTÁŘŮ

  1. Sice tam neni nic, co by se mi nelibilo, ale stejne si na WG zanadavam. Pitome WG! Jen tu hru kazi. A pak to MM a ceny vseho. 😀

   • MM je naprosto v pořádku, tady se musím WG zastat. Starý +/-3 byl horší, a všemi požadovaný tzv. “SKILL” MM je utopie a hloupost. Zase se vám nebude líbit a budete stále reptat, protože i tam budete prohrávat :). A ti co budou prohrávat stále víc a víc, budou mít stále horší a horší týmy i soupeře – nesmysl! Náhodné bitvy jsou náhodné, protože neznáte předem mapu, ani soupeře, natož členy svého týmu a o tom to je. Buď se s tím vyrovnáte, nebo hrajte týmovky, tam máte šanci na vyrovnanější tým

    • Ano pro vás je MM v pořádku, ale někdy by bylo dobré, dát vám naše obyčejné účty jak by jste zahráli s týmy co to hází nám. Asi to není normální mít s pětkou v sedmičkové bitvě dvakrát po sobě nejvíc dmg a pořád prohry. Mít v 5 hrách po sobě velká ráže, půlka týmu nuly a prohry. A takhle je to dost často, to opravdu pak normálního hráče nebaví už se o něco snažit, když to příjde v niveč. To, že v 90% má soupeř vždy minimmálně o jede top tier víc už radši komentovat nebudu.

     • Je to normalni. Btw jaky je prosimte rozdil mezi normalnim a nenormalnim uctem?

    • Me by stacil mm +/- 1 u premiaku s omezenym +0/-1 a bylo by to uplne nejvic fer. V letadlech myslim funguje mm +/- 1 a lidi by ve wotku na to byl vic nez dostatek, nebo urcite vic nez v letadlech. Nak jsem nevymyslel co by na takovym mm bylo spatnyho, krome tech lidi, ale to si myslim, ze kazdej by rad pockal o 5 vterin dyl aby si zahral ferovejsi hru.

     • Mě by taky vyhovovalo MM+1. At si skilleři a pamětníci říkají co chtějí, já bych si tu hru lépe užil. Jsou určit tanky, kde MM +2 znamená že máš smůlu a nic nepenetruješ a to není nic co by můj požitek ze hry umocňovalo. Pak jsou tanky kde to tolik nevadí, přesto nikdo nejásá když se do takové bitvy dostane. 🙂 Ano dá se s tím žít, ale já to hraju abych si to užil a ne abych každou třetí bitvu musel přetrpět.

    • Na jednu stranu máš pravdu,že dříve MM +- 3 byl horší. Nicméně i tak by se to mělo ještě vypilovat. K čemu ti je,že jseš dobrej hráč v bitvě o 2tiery výš,když tvé topové tanky jsou moroni?) Jinak skill MM ano,ale ne v tom připadě ,aby všechny tanky byly stejných skillů. Na každé straně stejný počet noobů,stejný počet průměrných hráčů a stejný počet skillerů na konkrétní úrovni. Nebo alespoň přibližný počet. Pak by klidně mohl zůstat současný stav +-2 tiery. A rozhodně bych,až na vyjímky 10.tier nedával SPG mezi topové tanky. Kazí to hru. Takže kolem a kolem buďto snížit +-tiery,aby i týmy se schopnými hráči na spodku tabulky a nooby na topu byly bojeschopné,nebo to nechat tak jak to je s tím,že do bitvy bude generován alespoň přibližně stejný počet noobů,kvalitních hráčů atd….
     Abychom se pak ale nedivili,že ve frontách budeme trávit velké množství času. Těžko říct,jak moc by to pro systém MM bylo… :))

  2. Storm má stronk team kolem sebe:-D Blb… Tak proč tu hru jen kazí?:-(

  Comments are closed.