12. 1. 2014

  9

  – dobré zprávy pro všechny, koho zajímá Armored Warfare; Jingles, známý youtuber, oznámil, že alfa test začne 22. 1. 2015 a vyjde z něj video
  – podle Storma je model T-34 udělaný lépe, ten u T-34/85
  – k tomu, abyste dostali ban, potřebujete mnohem víc, než tři reporty za nesportovní chování ve hře
  – jedinou možností, jak někomu poslat WZ-111 jako dárek, je zaplatit mu tokeny na mise
  – na ruských fórech dostalo několik hráčů separátní tituly (něco jako “hvězda fór a random bitev”), jestli se něco takového objeví na EU serveru není známo

  Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2015/01/12/12-1-2015/

  Ohodnoťte tento článek!

  9 KOMENTÁŘŮ

  1. Ommlouvám se nepatří to do tohoto tématu,ale u tématu o MM není možno cokoli napsat zaspamováno od A do Z takže jak jste si asi všimly tak debata o MM vyvolala velice zajímavé diskuze a hodně z vás se k tomuto vyjádřilo a přijde mi,že je to Článek o který je velký zájem a hráče WOT zajímá vše okolo MM [nejdiskutabilnější článek co zde byl postnut]
   Tomuto by se měl WG věnovat..
   .

  2. Je tu na túto web stránku dáky spôsob registrácie že tu má toľko uživateľov ikony pri nicku?

  3. Docela by mě zajímalo kolik reportů stačí k banu. Dneska mě jeden kokot v IS-3 vytlačil do palby nepřátel jen proto že jsem měl VI Cromwella. Ani mi nedal možnost uhnout prostě hrrr – nezájem – chcípni. Na to pak ještě zabil mýho spoluhráče z čety a vesele si jezdil dál, protože to byl one shot… Ale WG má svůj systém takže se nemusíme bát, že. Násázel jsem mu tam všech 10 reportů.

   • Kolega z klanu dostal ban na 24 hodin za to, že byl nahlášen za posledních 7 dní 12x. Přijde mi to dost ostrý, protože kolikrát tě nahlásí děcko jen za to, že jsi ho poslal do garáže.

   • 😀 no radši sem to šel zkontrolovat ale asi je to dobrý.. ale ten kokot si jezdí vesele dál. Když jsem koukal na replay tak dokonce mýho kámoše dal na 2 rány a nic!! Dopíče jak je tohle možný… Zas už nemám chuť to hrát….

   • Já zkoušel nadávky … během tří měsíců jsem ve hrách pravidelně nadával a ne zrovna zlehka – výsledek byl 2x chat ban na 5 dní nic víc.

  4. Vcera ma kokot zo 113-kou z mojho tymu strelil odzadu a vytlacoval ma do palby protivnikov. Robil to viac krat po sebe, tak som ho dal dole. A hned ban na jednu hodinu. To by ma teda zaujimalo, ako ma WG osetrene taketo hranie…..

   • dany hrac dostane metal STALiN GENiUS, a ty by si mal dostat STALIN PARANoik

  Comments are closed.