11. 5. 2016

  51

  – vývoj řeší Panther 88, možná dostane buff
  – řeší se i KV-5, ale zatím není definitivně rozhodnuto, co s tímto tankem bude
  – mód Nadvláda se možná vrátí ve vzdálené budoucnosti, až bude přepracován
  – v současné době se s Type 59 nebude nic dělat
  – na globální rebalanc zatím nebyly nastaveny žádné deadliny
  – vývoj uznává, že některé jeho procesy nejsou úplně nejefektivnější, proto některé věci trvají déle, než by mohly
  – čínské tanky 10. úrovně 112 a 113 nedostanou buff, protože už ho dostaly před časem
  – World of Tanks 2 dělá jiný tým, než současné World of Tanks
  – Malinovka, Prochorovka, Westfield a Redshire rozhodně nebudou ze hry odebrány
  – co se stane s toptier československými tanky se ještě nerozhodlo, ale zatím to vypadá, že tier 8 dostane buff a tiery 9 a 10 mírný nerf
  – Löwe se bude řešit během globálního rebalancu (spekuluje se o tom, že dostane mnohem silnější pancíř – pozn. carramba66)
  – APCR munice na německé 88mm L/56 v 9.15 nedostane vyšší penetraci
  – 59/Patton si vede statisticky docela dobře
  – velkého ruského herního veletrhu Igromir se možná zúčastní sám Murazor
  – Murazor nyní nežije v Rusku, ale na Kypru

  Ohodnoťte tento článek!

  51 KOMENTÁŘŮ

  1. Pořád stejné řeči – a pořád to vede na stejnou cestu – do sedínky/bo do pekla … !

   • 🙂 … člověče konečně s tebou můžu souhlasit 🙂 … přesně jsi své příspěvky vyhodnotil 🙂 ! … jen tak dál !

  2. Löwe se bude řešit během globálního rebalancu (spekuluje se o tom, že dostane mnohem silnější pancíř – pozn. carramba66)

   Yes yes, ja!!!

   • Jsem skeptik, Lva už mohli buffnout dávno, jen na to jejich balanc odd. totálně sere. Nezažil jsem asi žádnou jinou MMO hru, kde by běhalo tolik fám a vydavatel je ještě pomáhal rozšiřovat.

   • Jen houšť, potřebuje to jako sůl! A kdyby klapl i P 8.8, tak budu velice spokojen.

  3. hmmm Lowe by mohl dostat silnejsi pancir ? – parada – mam ten tank rad, ale obzvlaste ted po buffu radsi vydelavam s T34 😉 ale tohle by pravdepodobne zmenilo hodne 😀

   • Možná myšleno 121, z anglického originálu to není přesně poznat

  4. Jo že by to závaží co je v Löwe přetavily na něco užitečnýho? 😀

  5. Lowe je i tak celkem dobrý tank ale ze by se ta investice konečně vyplatila ?

    • Podľa mňa super plečka je superpershing. Ano ma dobrý pancier, len mu je momentálne v ére aimbotov uplne na nič. Standardne ma prebíja skiller 200WN8 co nemá ani paru kam to strielať, aimbot vyrieši. Momentálne je to najväčšia pliaga tejto hry (aimboty). Radšej som mal tie eurá vyhodiť do koša ako kupiť tento tank…

     • Ahoj C66, co myslíš pod „mnohem větším pancířem“ ? Já jsem rád, že mi to teď jede 20… Jinak to výbornej tank 😉

    • zkus si s ním stoupnout dozadu a v chatu zjistíš kolik máš jmen 😀

    • Jenže těch TD na místo HT je tam docela hodně. FR všichni, T57 jako MT nebo TD, Němci do T-9 jako TD případně MT, Angláni taky jako TD nebo MD. Jako klasika HT pak zůstavají jen Rusové a Japonci, část US, top tiery Německa a blbě hratelní Číňani. No a mít HT a hrát to jako TD je pak na nadávky z celého týmu od hráčů co ty tanky neznají.

  6. Je pravda ze ten pather 8.8 by mozna mohl dostat buff rychlosti zamereni dela,a mohli by mu posilit ammorack,,kazdou bitvu co jsem stim tankem zahral jsem dostal ammorack,,a co druhou bitvu i nabijec a pak neco hrej,,jinak tank je vcelku fajn a je fakt krasny:-)

   • P 8.8 jsme si pořídil předevčírem a krom nekonečného nabíjení jsem spokojen. I s BIA nabíjí déle jak Tiger 1. takhle musím počkat na relevantní počet bitev, jak bude/nebude hořet a pak by přišla na řadu čokina.

     • U Tigera si nemůžu stěžovat, ale u P8.8 mi příjde pocitově nekonečný. A taky jsem čekal, že u MT to bude o něco rychlejší.

    • Co ja vim 8.8 Panter ma kedno z nejvetsich DPM na tier 8 MT, asi na tohle si nemuzes stezovat.

  7. Neměňte jména svých tankistů, zbytečně přijdete o goldy a výsledek je nula.

  8. jen rychlá OT otázka “ já mám ban?“ 🙂 myslel jsem, že i tento, jeden z nejdemokratičtějších webů (viz pravidla diskuse 🙂 , nedávno vyhlásil amnestii a ani netuším, čím bych si tento drsný ortel asap zasloužil. Ptám se jen, protože mi to při pokus o přihlášení hází nějaký podezřelé soupis chybových hlášek 🙂

  9. konečně sem se zasmál 59/Patton si vede dobře kde to vzali mám ho a je to děs obrovskí maják na střeše

   • Musis ho hrat jenom kdyz ses v dobre nalade, pro prdel jak te kazdy do hrnce trefi, 1-2 bitvy behem dobreho dne staci.

   • Třeba je to něco jako průzkumy spokojenosti v Severní Koreji. Taky všichni věďí že se tam mají na nic ale oni budou tvrdit že jsou tam nejšťastnější lidí na světě 😀

  10. Zrovna kdyz jsem prezil obludnost zvanou TVP na 8 tieru a prechazim na 9, tak mi ho nerfnou. Si uz delaji prdel 🙂

   • nenerfnou, když jsi hrál s TVP na 1150dmg, tak ani se škodárnou nebudeš hvězdit, je jen otázkou času, kdy se na ten tank prokouše víc lidí s vidinou OP tanku a pak jeho staty půjdou pomalinku dolů. Na nějaké nerfování je pořád dost mladý. Na serveru wot-life je celkem zajímavá sekce – statistiky EU serveru, kde si můžeš vyfiltrovat tanky a podívat se, kolik lidí s ním má aspoň 1 bitvu, průměrné WN, DMG, XP… T-50ek je přibližně stejně jako T-55A, druhé nejmladší medko (AMX30) má 2x více lidí a už je tam ten propad WNka vidět. Nejlépe to vystihne T-54, když si dáš filtr IX medium, ze všech IX medek ji má nejvíc lidí a nato, jaký to je vrahoun má celkem tragické WN.

    • Co jsem koukal při svých bitvách, tak třeba TVP T50/51 už jezdí zhruba 1/3 lidí s WN8 někde kolem 1100-1300. To je celkem fajn, protože se naředí počet fialek jezdící s tímhle tankem a lidi přestanou debilně honit kill 50/51 kvůli Ace Tankerovi.

  11. A mam fakt strach o KV-5 doufam ze nechtej pridat pene na AP a full MM.
   To by me fakt nasralo uz takhle to neni jako driv. Kazdej druhej polak ma AimBota a at clovek je nauhlovanej jakkoliv tak ma nekolik zasahu na stejne misto od dela co je nepresne … (kopulka vepredu to neni)

  12. Jediné tanky v Československej línii, ktoré za niečo stoja T50 a T50/51 a len kvôli nim človek hrá tie zvyšné, aby si to pretrpel až ku nim a po tom trápení sa dočíta, že príde nerf. A to len pretože niekto nedokáže používať rozum a bude plačkať, že ten tank je príliš op. Je to hnus nebyť toho, že T50/51 je na vrcholku stromu Československý tank ani nestretnete veď ak to niekto hrá/hral tak len kvôli tankom na T IX a X. Dalo sa to čakať…

  13. Zdar

   nějaké bližší info WoT 2.

   V jaké fázi to je kdy bude alfa nebo beta test?tento rok?

  Comments are closed.