11. 1. 2015

  13

  – ASAP video pre rok 2015 nie je v pláne (video, ktoré ukazuje, čo by malo do hry pribudnúť tento rok)
  – v roku 2015 určite pribudne nový obsah do hry
  – nebude ani video o novej fyzike pohybu. Storm tvrdí, že by nemalo zmysel urobiť takéto video, pretože by nikto nepochopil novú fyziku len z videa – je potrebné s novou fyzikou hrať, aby bol hráč schopný vidieť rozdiel.
  – AMX-40 v budúcnosti dostane ďalšiu vežu s menším opancierovaním, ale s lepším delom, nový silnejší motor a stratí na váhe. Tieto zmeny prídu s prepracovaním do HD.

  Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2015/01/11/11-5-2015-2/

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článek10. 1. 2015
  Další článekSupertest: Nové HD modely
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  13 KOMENTÁŘŮ

  1. Jasný, že ASAP video nebude, protože by zase byli za blbce, kolik toho dopředu naslibovali a na konci roku se zase ukáže, že splnili sotva desetinu.

  2. Jojo…Hlavně, že ten AMX-40 udělají…na to čekají desítky miliónů hráčů:-))

  3. Kdo chce vidět ASAP 2015 ať se koukne na ASAP2014 – Tam to všechno má. A možná z toho něco bude i ve hře 🙂

  4. Škoda no,těšil sem se na japonské těžké tanky jak slibovaly ale nakonec se Japonci přetransformovali na Fireflaje a spol. :D. Jen trochec nechápu proč stále přidávají nová vyznamenání,když vyznamenání toho nejlepšího tankového esa tu stále chybí.Ti kdo se aspoň trochec zajímají o tanky ví o kom.mluvím.Je to vážně škoda bylo by zajímavé se řezat o jeho metal když ty ” spojenecky esa který mají na metalech jeho kvalit sotva dosahujou”

   • nbol SSak?
    ak ano tak nieje co riesit.
    ale cudujem sa ze niesu mody co by ti takto metale dali.
    este by som pridal tieto

    HiTLER DOBYVATEĽ:
    za napadnutie francuskeho, ceskeho, polskeho tanku.

    HiTLER SPOJENEC:
    za znicenie spojeneckeho ruskeho tanku v cate,

    STALiN PARANOiK:
    za nicenie a znicenie vlastnych,

    STALiN GENiUS:
    za vyhru (capnutie)v hre pri strate vsetkych spojencov (na druhej strane musi ostat 10 tankou)
    STALiN

    • Esesak bo ne není už přece ňakých těch 70 let po válce??Myslím ,ty předsudky že všichni esesmani byly stejní a tedy radno hnedle je všechny dávat do stejného pytle hraničí s debilitou.-S prominutím či s prachsprosté nevědomosti.Je to to samé,jak když se amíku,ptali co s tím čečenskem po ňakém tom atentatu bo tak.– všichni řekli že by sem hodily bombičku(to jsme češi nikoli čečenci a také o nás nic nevědí).- On byl TANKISTA,nikoli ti retardi co hlídali koncentrační tábory či patřil mezi vyhlazovací komanda!!.A dokonce nejlepší který kdy byl!!! Tak když už tu mají historické tanky tak by tu mohly mít i historické medaile.Je docela na hlavu řekl bych mít tu všechny a jedině ho sem nezařadit jen kvuli tomu,že patřil mezi LSSAH!!! Myslím, že většina gustovních hráču by uvítala bojovat o medaily toho nejlepšího tankového esa, které kdy bylo!!!

  Comments are closed.