10. 11. 2014

  26

  – nová pohybová fyzika už letos nebude
  – Otázka: “Kdy bude opraven bug v pancíři M53/M55, v aktualizaci 9.8?” Odpověď: “Ne, v aktualizaci 1.0.0.” (ano, je to trolling, zřejmě to bude opraveno v 9.5 – pozn. carramba66)
  – Stormovi se mapa Stalingrad líbí (už to čtu podruhé, to znamená, že na ruském serveru se proti tomu zvedla vlna nevole a mapa bude předělaná, můj odhad – pozn. carramba66)
  – v 9.4 byl objeven další bug, kdy počítadlo času přebití nefunguje přesně (ať už s mody, tak bez nich) na některých tancích, např. na T54E1; Storm o tom ví

  Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2014/11/10/10-11-2014/

  Ohodnoťte tento článek!

  26 KOMENTÁŘŮ

  1. Celý rok jsem se těšil na Havok a tedka zjistím že to nestihnou…opět mě zklamalo wg:)

    • ano mas pravdu, su to 2 rozdielne veci, havoc bud stihnu na konci roka alebo do marca 2015

  2. “Strom” vi o vsem, ale stejne nikdy nic neresi hned, ten model tej housky uz mohl byt davno opravenej

  3. Budme radi ze říká že o tím ví, horší bude az začnou říkat hele my nic nevíme tak jak je to většinou běžné

   • Spíš je to tak, že o všem vědí, ale ani jedno z toho není problém, hra je skvělá, buďte rádi, že vám dovolíme hrát.

   • já spíš čekám, kdy začnou v případěch jako je ta americká houska odpovídat stylem “chybu zpusobuji mody”, nebo ještě líp – “nehrajte ji”….

  4. Takze nova fyzika mozna na konci roku 2015? On ten havoc slibovali v loni ze bude na jare 2014 slibotechny

   • Ono fakt stojí za to zkusit si war thunder. Jiná hra to je, o tom žádná, ale člověk zjistí, že HD, podpora dvou jáder (aby procesor neřval u hraní jako kráva) a další vychytávky udělat jde bez problémů, v daleko vyšší kvalitě a s lepšíma fps.

    • To je tak, když WG stále zatvzele pižle prastarý engine do bezvědomí. WT má prostě lepší základ. Já třeba od konce bety GF dál WT nehrál, nedávno jsem se k tomu vrátil, abych omrknul všechny ty změny co tam stihly zakomponovat a byl jsem šťastnej jako blecha 🙂

  5. Úplně omylem jsem narazil na oficiální video WG z loňska, kde SerB představoval plány na rok 2014. Tak jsem se rozhodl udělat takovou malou kontrolu, co opravdu udělali a co ne. A bude to velmi tristní ohlédnutí za uplynulým rokem.

   • A tak víš jak.. na konci roku si poslechneme plány na 2015 a jedeme dál 🙂
    Akorát jestli vyjde AW tak se už budou muset k***y z WG snažit a ne jen chlastat samohonku a honit si šaška..

    • jj, vzhledem k tomu co zatím AW ukázal, tak to vypadá jako pěkná kopie WoT. No a pokud se vyvarují chybám které WG za ty léta udělalo (koukal jsem na své staré replaye z dob okolo patche 7.x a měl jsem melancholickou slzu na krajíčku), tak tu budeme mít opravdovou náhradu. WT – GF přišlo s odlišným konceptem a tak není pro každého. AW by mohla být lepší verze WoTka a to už je pro WG vážný..

  6. – Otázka: „Kdy bude opraven bug v pancíři M53/M55, v aktualizaci 9.8?“ Odpověď: „Ne, v aktualizaci 1.0.0.“ Dúfam že to dovtedy stihnú.

   • Nebudete asi tomu věřit, ale už mne ta zasraná odfláknutá úprava M53/M55 stála 3ks munice, 100% opravu vozidla a k tomu prohru..
    Zítra píšu na podporu a posílám replay a chci za to refundaci.. A ať si podpora s tím poradí..
    Jo a mimohodem nechám pozdravovat Pašoloka.. budu tomu zasrancovi posílat foto mého dědy v ruské uniformě z 43.. 🙂

    • Mě se stalo přesně to samý. O tom bugu jsem ještě nevěděl, tak jsem to připisoval mýmu kolísavýmu připojení… ale stálo mě to hru

     • Přesto asi má WG dojem, že hotfix není zapotřebí. Však oni to hráči ty 2 měsíce nějak vydrží. Sereme jim na hlavu i horšími způsoby, takže tohle už je v podstatě maličkost…

      • Neviem či sú totálne vymletý idiotkovia ale toto by malo byť fixnuté do 24h, nie v dalšom patchi

  7. Nj amateri z WG, posledni dve mapy, obě městské a obě stoji za vyliž pr…

  8. Akorát jestli vyjde AW tak se už budou muset k***y z WG snažit a ne jen chlastat samohonku a honit si šaška: (ty kurvy si tam klidně moh nechat,tady se za sprostý komentáře “zatim”nebanuje 🙂 )
   HAHAHA sám bych to nedokázal říct líp 🙂 +1 a stalingrad je totálně nahovno mapa stejně jako charkov.By mě zajímalo kterej ruskej onanista vymejšlí ty mapy 🙁

   • Já měl Stalingrad jenom dvakrát – jednou jsem dostal jak malej kluk, podoruhý jsem si s medkem krásně pohonil uličky a byl jsem happy. Nemůžu teda soudit, ale co můžu říct už teď, tak jak na Charkově, tak teď na Stalingradu pociťuji velký fps drop, což je dle offic. vyjádření WG v pořádku. Takže díky, ale na 20 fps se to fakt hrát skoro nedá…

  9. Stým prebíjaním som si to všimol aj ja napr. na KV-2ke..v sniper móde ešte bežal odpočet napr. 15,14,13..a pritom už ostávali asi 3sec do nabitia.

   • A samozrejme o iných bugoch nehovoriac..každým patchom dojebú čo sa dá..

  Comments are closed.