10. 10. 2014

  9

  – Veider komentuje debaty nad leaky ze supertestu: “Tanky se ještě mohou hodně změnit, takže je nesmysl diskutovat o jejich statistikách. Co má smysl je diskutovat o jejich vzhledu, i když i ten se může změnit.”
  – Objekt 260 nebude odměnou v klanových válkách, více informací později
  – Storm: 1mm pancíř na Scorpionu je historický, byl to jen slabý kryt
  – podle Storma jsou nákresy, zveřejněné k Objektu 260, chybné
  – Otázka: “Jestli bude Objekt 260 i pro random hráče, tak prodám ledvinu a pak si s ním užiju.” Odpověď: “Nemusíš prodávat ledvinu, aby sis užil :)”
  – podle Storma je německá T-55A spíš trolení němcofilů, než potlačování sovětofilů
  – Evilly k budoucnosti FV4202: “Jestli na něj bude mise, bude aktivována tím, že máte FV4202 v garáži.”
  – brzy budou nové zvuky

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekNové fotky nových premiáků
  Další článekKomiks: Vylodění
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  9 KOMENTÁŘŮ

  1. To FV, jak tomu már rozumět? Že tu misi můžu udělat jen, když mám FV, nebo že ten tank dostanu, když ho mám v garáži a ostatní budou muset dělat misi?

   • První možnost je správně. Tu misi o něj budeš moct plnit jen když ho budeš mít před stažením v garáži.

   • Nic složitýho, prostě když FV předtím budeš mít, tak pokud se nebude davat zdarma majitelum, tak na nej bude mise, a tu misi budou moct delat jen hraci co FV meli pred vymenou, zbytek si ho bude muset koupit…

    • Díky za info, no tak AMX 50 B si bude muset počkat , nejdřív se bude hrát s Centurionem. Měl jste ho někdo? Je na něj dobré namontovat nejlepší motor, nebo to není tak potřebné? Nechce se mi dávat 45k (a 9k na rádio), když nevím, kdy bude ta změna..

     • FV jsem tedko vyjezdil, takže čerstvé zážitky. Dá se to hrát i bez motoru, taky jsem stím laboroval, ale ten tank je pecka a tak jsem mu dal nakonec všechny upgrady. S tím TOPovím dělem se už dá nastřílet parádní damage. Ten Barell B , je to dobrý dělo, ale díky té jeho malé alfě jsem nastřílel, když dobře něco přes 2 k damage a to je nic moc na 9vítku. S topovím dělem se budou dít věci :-). Motor nech nakonec, ale stejně mu ho koupíš je to super stroj a bude se ti líbit.

     • Motor, ani rádiem se nezabívej.. myslím že ti dá zabrat to dát do topu (125k zkušeností a potom ještě to FV samotné. Taky na tom makám a vůbec se mi do toho nechce..

      • Já právě už expím na FV – chybí mi cca 110 k. nemám pásy, motor ani radio, rychle vyexpím FV, abych měl klid, že to stihnu, ale pak si vyzkoumám i motor a radio, protože jedu i těžké.

    • Nic složitýho, prostě když FV předtím budeš mít —– nejmene 1/2 roku —–, tak pokud se nebude davat zdarma majitelum, tak na nej bude mise, a tu misi budou moct delat jen hraci co FV meli pred vymenou, zbytek si ho bude muset koupit…

  2. Centaura (ato i T8 i T9) uričtě doporučim taky ho teď expim. Je to trochu specifické medko kvuli te max speed ale ta penetrace a dohled (a relativně parádní přesnost) s něho dělají parádního zabijíka. Ale musí se hrát dost s respektem odrazit hullem je spíš náhoda než samozřemost,pochopitelně pásy požerou hodně. Hlava (pokud proti tobě nestojí někdo hodně na úrovni) tak je opravdu skoro neprustřelná (výjmateda destkových TD… ty ti udělaji diru kamkoli a kdykoli xD )

  Comments are closed.