Známe datum vydání PUBG na Xbox One!

1

Konzolisté, zpozorněte! Novinka, na kterou spousta z vás čeká, je na světě! Už 12. prosince budete moci poprvé nastoupit do letadla, seskočit na ostrov a poprat se o trochu dobrého kuřecího k večeři.

Brendan Greene při otevírání Microsoft stánku v rámci Paris Game Week oznámil, že PUBG na Xbox One vyjde právě 12. prosince 2017 a to prostřednictvím Xbox Game Preview. Xbox Game Preview je služba v rámci programu Xbox Insider, ve které Microsoft zpřístupňuje zájemcům hry, které jsou zatím jen v předběžném přístupu. Greene dále uvedl, že vývoj PC verze (které by měl během prosince vyjít build 1.0) a konzolové verze se bude mírně lišit a herní zážitek může být na obou platformách lehce odlišný. Xbox verze bude pak jednotlivé nové herní prvky dostávat průběžně během vývoje, stejně jako tomu bylo na počítačích.

Nové oblečky!

Bluehole ve spolupráci s Microsoftem připravil pro Xbox hráče omezenou nabídku tří packů s herním oblečením a vybavením. PUBG Warrior Pack, PUBG Accessory Pack a PUBG Tracksuit Pack. Je to jediná příležitost, jak si nakoupit za reálné peníze nějaký obsah do hry ještě v early access verzi, ostatní oblečení se bude klasicky nakupovat prostřednictvím herní měny. Další informace o ceně a datu vydání těchto packů Microsoft včas oznámí.

Známe datum vydání PUBG na Xbox One!
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 1 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

  1. len poznamka, PUBG je od 29.10.2017 pod spolocnostou PUBG Corp (dcerska spolocnost Bluehole), clanok o novej spolocnosti som Vam zaslal, no zatial nebol publikovany.

Comments are closed.