Testovací servery PUBG obdržely novou aktualizaci vylepšující rychlost hry

1

Testovací severy PC verze on-line akce Playerunknown’s Battlegrounds prošly velkou aktualizací, jež přinesla především zlepšení běhu hry. Aktuální vylepšení se každopádně týkají zejména samotného startu hry, v rámci něhož se tvůrci zaměřili na vyšší rychlost hry.

To v praxi znamená, že jakmile je postava hráče ve vzduchu, tak hra dynamicky upraví dohled. Na to konto tvůrci slibují další vylepšení běhu hry a celkově vyšší rychlost v momentě, kdy se hráči nacházejí v letadle. Na další detaily si však prozatím ještě musíme počkat.

Více startovacích lokací znamená svižnější hru

Za další se o vyšší rychlost hry stará zejména fakt ten, že se hráči nově neobjevují na stejném místě. Servery (a potažmo i klienti na straně hráče) tak nemusejí počítat s interakcí většího množství hráčů naráz a na jedné lokalitě.

Spousta hráčů na stejném místě totiž hru dříve dokázala výrazně zpomalit. Takové chování znamenalo velké množství interakce a vyšší nároky na výkon. Ty následně mohly zprostředkovávat kolísání rychlosti a horší zážitek.

Přidání většího množství startovacích oblastí (což se týká obou map hry) ty tento neduh však konečně mělo odstranit.

A co bude dál, to teprve uvidíme, kromě aktuálního přidání a podpory dalších jazykových mutací pak tvůrci slibují testování a snad už i brzké nasazené zcela nového systému bránění proti podvodům. S podvodníky a s cheatery obecně totiž vývojáři již delší dobu bojují.

Testovací servery PUBG obdržely novou aktualizaci vylepšující rychlost hry
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.