PUBG: Změny pro 31. týden

10

Opět po týdnu se hlásí studio Bluehole se zprávou o stavu své nejhranější hry pod sluncem.

V průběhu tohoto týdne by na testovací servery konečně měl dorazit ohlašovaný systém přelézání překážek. Vývojáři zároveň prosí, abychom si na test serverech zahráli a pomohli jim před ostrým vydáním vše řádně vyladit. Ruku v ruce žádají i o trpělivost. Chtějí soustředit své úsilí na opravy chyb do finální verze, takže do konce roku nebudou nutně vycházet balíčky oprav každý týden. Podle vyjádření Bluehole by to pouze zdržovalo plánované vydání, takže všechny chyby registrují a opraví je najednou ve větším patchem.

31. týdenní aktualizace

K drobným změnám přeci jen došlo i v 31. týdnu – test server s nimi běží již od dnešního dopoledne. Kromě opravy bugu, kdy hra občas nebrala v potaz “brnění”, se nyní musíme naučit žít hlavně se zvýšeným průběžným poškozováním hráče mimo modrou zónu. Ani parkovací karty nepomůžou. Vývojáři si od toho slibují hlavně rychlejší nahuštění hráčů uvnitř zóny během středních pasáží hry.

A na závěr jedna příjemná zpráva. Pokud vás potěšily minulý týden zveřejněné pokroky v tažení proti cheaterům, jistě oceníte i fakt, že během víkendu zmizelo ze hry již navždy dalších 42 tisíc podvodníků. Nabízí se však otázka, jestli je samotné banování dostatečné. Napiště nám do komentářů, jak by podle vás měli vývojáři zakročit, abychom si mohli zahrát bez obav a férově.

PUBG: Změny pro 31. týden
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

10 KOMENTÁŘŮ

  1. Pokud banuji v takove mire,tak urcite jejich ochrana ve me nevzbuzuje dostatecnou duveru,..

    • Tak to je snad dobře že banuji v takové míře ne? Vyplývá z toho že cheatery odhalují dobře.

      • Ale je to pořád jenom řešení důsledku místo příčiny. Sice cheatera odhalí, ale ten třeba už stihne několika lidem zkazit hru. Asi by bylo platnější znemožnit používání cheatovacích utilit úplně, než se pak snažit lovit lidi co je používaj a vesele si hrajou.

      • pre ludi s dynamickou IP (a je ich vacsina) asi nie… a predstav si, ze by Tvojho suseda zabanovali, zmeni sa vam IP a zrazu budes zabanovany Ty a nie sused… Po vydani ostreho PUBG by mali byt bany na HW ID… To uz cheaterov prejde sranda…

Comments are closed.