PUBG update #4: už žádné léčení pod vodou

0

Populární battle royale hra PlayerUnknown’s Battleground už sice vyšla v plné verzi ještě před koncem loňského roku, stále ale není v ideálním stavu. Vývojáři z Bluehole Studios nezahálejí a hrnou do hry jeden patch za druhým.

S nejnovější mapou Miramar bude ještě spousta práce. Od tohoto patche by se měl zážitek z hraní výrazně zlepšit. Bylo přidáno větší množství budov a objektů obecně, aby oblast nevypadala tak prázdně a hráči mohli více využívat prostředí při přestřelkách. Zlepší se také orientace díky přidání nových cest. V některých oblastech pak byl zvýšen loot level, tedy množství spawnovaných věcí.

Vylepšení doznal také replay systém, který byl aktualizován na novou verzi. V patch notes je pak psáno, že replay soubory z minulosti už se nedají přehrát. Není mi úplně jasné, jestli to platí na soubory, které pocházejí ještě ze staré verze systému nebo si jakékoliv starší soubory už nebudete moci přehrát. Předpokládám ale, že to bude ten první případ.

pubgg

Stále se také testuje anti-cheat, který je v PUBG potřeba jako sůl. Ještě ale není v takovém stavu, aby ho mohli vývojáři vypustit na live servery. Objevují se problémy se stabilitou a kompatibilitou.

A konečně přichází ta nejdůležitější změna. Už nebudete moci používat lékarníčky ani jiné prostředky pod vodou. Voda se sice už dá prostřelit, ale stále to nefunguje tak, jak by mělo. Stávalo se, že hráč s dostatkem léčiva pod vodou byl prakticky pro nepřítele nedosažitelným cílem.

Poslední změny se pak týkají oprav některých textur a míst, kde se hráči na Miramaru mohli zaseknout. Problém se špatným zobrazováním budov u Haciendy je již také vyřešen.Vývojáři ale stále mají co dělat, protože podobných chyb je ve hře ještě celá řada.

PUBG update #4: už žádné léčení pod vodou
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 4 hlas/ů