PUBG: Legendární pánev – je skutečně neprůstřelná?

2

Kromě nekonečného boje s cheatery a odpočítávání do data vydání plné verze se kolem PUBG v poslední době nic moc neděje. To ale dává fanouškům i novinářům prostor, aby se věnovali těm opravdu “podstatným” věcem. Jedna z jich je třeba důkladný rozbor jedné z nejoblíbenějších zbraní ve hře – pánvičky. Pustil se do něj Chris Bratt ze serveru Eurogamer.

Nezbytný pomocník nejen v kuchyni

Bratt se ve videu věnuje hlavně historii tohoto kusu nádobí na vražedném ostrově. Otec PUBG, Brandon Greene, v rozhovorech uvádí, že jeho největší inspirací byl samozřejmě film Battle Royale. Už mu ale nedošlo, že ve scéně na kterou pánev odkazuje vlastně žádná pánev není. Filmová postava v ní totiž dostane jiné kulaté nádobí – pokličku na hrnec. Ale nedalo se nic dělat, pánev už ve hře byla. A hráči si ji oblíbili, protože v ranných verzích PUBG s ní šlo zabít každého na jednu ránu, i když měl nejlepší zbroj co se dala najít. Od té doby se účinnost úderu pánví trochu snížila, i tak to je ale nejlepší zbraň na blízko.

Hlavní zábava kolem pánve ale spočívá v něčem trochu jiném. V jednom updatu si Greene s kolegou jen tak pro zábavu přidali do hry možnost pomocí pánve odpálkovat granát, ale už jim nedošlo, že jako vedlejší efekt bude tenhle kus nádobí také neprůstřelný. Brzy na to přišli i hráči a rychle se rozšířilo, že když si nesete pánev připnutou k pasu, tak vám může doslova z a c h r á n i t  z a d e k. To mimochodem inspirovalo řadu youtuberů, aby začali zkoušet jak je to s průstřelností nebo neprůstřelností pánví ve skutečnosti. No a hlavně! Když tu slibovanou “chicken dinner” pro vítěze nesníte najednou, můžete si ji na pánvičce pak ohřát!

PUBG: Legendární pánev – je skutečně neprůstřelná?
Ohodnoťte tento článek!
4.11 (82.22%) 9 hlas/ů

2 KOMENTÁŘŮ

Comments are closed.