Posunuté vydání hry PUBG?!

2
http://imgur.com/gallery/x7REG

Určitě jste si všimli mylných informací, které rozšiřovali některé stránky. Jednalo se o oznámení opuštění předběžného přístupu na steamu (neboli vydání hry).

To byly pouze spekulace vytáhlé z rozhovoru pro server Rock Paper Shotgun, kde Brendan ‘Playerunknown’ Greene pouze řekl, že chce hru vydat do 6-7 měsíců. Nyní se k tomu celému tématu vyjádřil a bohužel řekl nám smutnou (nebo šťastnou) zprávu o odložení plánovaného vydání ze září do mezi října a konce roku.

„Protože i nadále opravujeme chyby, zlepšujeme hraní hry a přidáváme nový obsah, je pro nás důležité, abychom vám poskytli plnohodnotnou a vyleštěnou zkušenost z Battle Royale, předtím než se podíváme na start hry“ dodává, „ale před koncem roku by hra měla být vydána.“

Je opravdu smutné, jak šéf vývoje nedokáže dodržet slovo i když si myslím, že on za odklad vůbec nemůže. Alespoň si s tím dají vývojáři více práce.

Posunuté vydání hry PUBG?!
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 4 hlas/ů

2 KOMENTÁŘŮ

  1. pičkej takže ty bys radši chtěl aby vydali hru která neni dodělaná jen proto že řekli žy by to měli stihnout vydat v určitym termínu? to já s nima naprosto souhlasim, nejdřív vychytáme mouchy a pak to vydáme sice pozdějc ale bude to fachat

    • ne, já se jenom bojím aby to nedopadlo jako s DayZ a H1Z1… ty už vychytávaj mouchy hodně dlouho

Comments are closed.