Playerunknown’s Battlegrounds je nejhranější hra?!

2

Playerunknown’s Battlegrounds se zjevily jako z čistého nebe. Vzhledem k unikátnímu hernímu stylu hra získala rychle své příznivce. Battlegroundům se stále daří lépe a lépe. Hned první den, kdy byla hra vydána, překročila sledovanost na Twitchi před hrami jako CS: GO nebo Overwatch. Což dělá Battlegrounds nejsledovanější a nejoblíbenější survival hrou vůbec.

Autoři ve hře neustále pracují, opravují chyby, vyvažují zbraně, předměty, abychom se dočkali zážitku, který si jako hráči zasloužíme. To je také možná to, proč je komunita spokojena a desetitisíce hráčů přibývá každým dnem. Poslední velký patch nabídl novou zbraň (VSS), motorku bez side-káry a spoustu opravených bugů. Optimalizace hry je také stále lepší a lepší. Doby, kdy jsme museli hru hrát na nejnižší detaily, jen kvůli tomu, aby nám nepadali FPS, jsou naštěstí už pryč. Vypadá to, že velký alpha patch se už chystá.

Ani to nebude potřeba. S tím, jak má tato hra skvěle našlápnuto, rychle stoupá ve sledovanosti všude na internetu. Na Twitchi překonaly Battlegrounds nejsledovanější hru – League of Legends. A to si dříve tvůrci Overwatche mysleli, že to budou právě oni. Samochvála smrdí. I co se týká celkové hratelnosti, Battlegrounds dávno pokořily Overwatch a nyní šlapou na paty větším titulům jako World of Warcraft nebo World of Tanks. Překonají jednou League of Legends? Necháme se překvapit!

Nyní přibývá nových streamerů a youtuberů, kteří hru hrají. Zároveň vznikají nové youtube kanály, které jsou přímo na tuto hru zaměřené. Ze zahraničních youtuberů například Acculite. A na české youtube scéně dominuje Battlegroundy hlavně Herdyn, ale i FattyPillow, Ducklock, Selassie a další.

Pokud stále odoláváte koupi, pouze sledujete ostatní, jak hru hrají, neváhejte. Na této hře autoři skutečně pracují, aby byla co nejlepší. Hra přináší unikátní zážitek, adrenalin a skvělý pocit z výhry.

Playerunknown’s Battlegrounds je nejhranější hra?!
Ohodnoťte tento článek!
3.5 (70%) 6 hlas/ů

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Hru sice taky sleduji a na nakup se chystam ale tohle by melo byt oznacene jako PR clanek

  2. hru som kupil a odporucam vsetkym 🙂 a popravde by mali sledovat, kedy skonci early access a kupid hru pre koncom, kedze po nom pojde cena hore 🙂

Comments are closed.