Plány do budoucna a 28. týdenní aktualizace

6

Po několika týdnech přišlo oznámení ze strany PUBG ohledně plánů, které se vývojáři budou snažit splnit do konce roku, kdy se mimochodem plánuje i vydání hry. Ve zkratce se několika odstavci popisovalo rozdělení testovacích fází nových animací přelézání a vydání nové mapy. Celkově jsou 3 fáze testování, jejíchž přibližné datum se odhaduje mezi koncem října nebo začátkem listopadu.

Fáze v jejich podobě vypadají takto:
 1. Fáze – soustředění se na testování nových animací přelézání.
 2. Fáze – další testování animací přelézání a testování nových funkcí.
 3. Fáze – nový obsah včetně nové pouštní mapy.

Aktualizace se dočkají i servery z prvního pohledu a tabulka, v které je zakomponovaný již stávající ranking systém. Kvůli aktualizaci tabulky se bude muset protáhnout začátek nové hodnocené sezóny a to na 20. října. Vývojáři se za toto protažení omlouvají, i když pro nás – normální smrtelníky, kteří nehrají PUBG závodně, toto nemusí nijak trápit.

28. týdenní aktualizace

Tento týden proběhne jen malá aktualizace, která bude poslední před nasazením velkého testu (jehož fáze jsou popsány výše), který by měl býti ten, ve kterém hra opustí early access a zařadí se jako plnohodnotná hra na trh služby Steam. Na test serveru tato se tato malá aktualizace už nachází.

Hratelnost
 • Snížena úroveň nálezu různých předmětů na počátečním ostrově. (neplatí pro čekací lobby)
Opravy chyb
 • Ve startovním letadle byla odstraněna animace hoření postavy (způsobilo to zapálení vaší postavy Molotovem v lobby na počátečním ostrově).
 • Opravena chyba, která umožňovala hráči držet pánvičku a hlavní zbraň současně v jedné ruce.
 • Opravena chyba ve SPECTATOR režimu, při které divákovi v UI problikávali zbraně.
Plány do budoucna a 28. týdenní aktualizace
Ohodnoťte tento článek!
4.67 (93.33%) 3 hlas/ů

6 KOMENTÁŘŮ

 1. Info o PuBg na Excalibru začíná být jako šafránu. Místo toho stovky nezajimavych článků o WoT to zamrzí…

 2. Toe pravda.. a tiez o pokemon go.. to este niekto hraje..?? Ale na druhu stranu sledujem aj ine stranky a o pubg tiez vela nepiisu. Nieje mozno co..

 3. Zdarec.Potřeboval bych poradit: Při změně nastavení to uložím, ale vydrží to jen než hru vypnu.Po novém spuštění hry to načte nastavení, které jsem tam dal po prvním spuštění hry. Furt to znova nastavovat je dost vopruz. Nevíte jak na to nebo aspoň odkaz na nějaké fórum, kde by poradili?

 4. Tato hra jde momentálně koupit přes ruské stránky mail.ru za 750,- rublů ( cca 340,- Kč). Je určená pro ruský region a jejich servery. Hodně hráčů tam má mail.ru účet kvůli Armored Warfare a hraje na RU serveru. Má někdo z Vás zkušenost s touto hrou na RU serveru?

   • Ahoj Garrthe. Po poradě s Romariem jsem hru koupil přes mail.ru. Hra je v angličtině a stejná jako přes Steam. A cena je super. 🙂

Comments are closed.