Patch na test serveru PUBG upravuje i vozidla

0

Nejdiskutovanější novinkou, kterou přinesl aktuální patch na testovacích serverech je bezesporu animace přelézání překážek. Ale zdaleka není jedinou. Uživatel Tex-Rob si dal práci a natočil na Reddit sérii krátkých videí, které ukazují upravené zvuky a chování některých vozidel.

Podle vyjádření Sammie Kang, marketingové ředitelky PUBG týmu, však nové zvuky jsou pouze prozatimní a ty, které půjdou do ostrého provozu po vydání hry budou ještě upravené.

Co se změnilo?

Buggy

Někdo ji miluje, někdo se jí spíš vyhýbá. Tohle rychlé vozítko pro dva hráče však dostalo nový zvuk, je hlasitější a správně “výhrůžný”. Když ho odteď někde zaslechnete, buďte si jisti, že na vás nejspíš někdo pěkně rychle vlítne.

Motorka

I motorka dostala nový zvuk, ale hlavně by nově neměla být tak náchylná k náhlému podklouznutí a její využívání snad už nadále nebude tak riskantní. Verze se sajdkárou se po úpravě údajně ovládá o něco obtížněji, ale neměla by se prý tolik převracet. Kdo nikdy nezemřel při nehodě na motorce, neví co je PUBG!

UAZ

Oblíbený terénní vůz má nyní už jen 4 místa pro hráče místo 5. V řízení k žádným změnám nedošlo, ale dostal nové ozvučení

Dacia

A konečně tahle rumunská kráska! Dacia vždy vynikala svojí rychlostí, ale slabinou byla jízda mimo silnici. To se teď mění k lepšímu. Nově by se mělo dát pohodlněji a rychleji jezdit do kopců a po nerovném terénu. A ještě k tomu to nyní zní lépe, zvuk Dacie se dost přiblížil ke skutečnosti.

 

 

 

Patch na test serveru PUBG upravuje i vozidla
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 5 hlas/ů