Patch pro PUBG vylepšil plynulost hry na Xbox One

0

Analýza Playerunknown’s Battlegrounds po posledním vydaném patchi pro Xbox One verzi hry ukázala citelné zlepšení plynulosti hry. To se týká jak verze pro základní verzi konzole Xbox One, tak i silnějšího Xbox One X.

Podrobnou analýzu má na svědomí web Digital Foundry, což je odnož britského magazínu Eurogamer. Z dat každopádně vyplývá, že patch zajišťuje stabilnější počet snímků za vteřinu. FPS se v případě slabší verze konzole ustálily na hodnotách blížících se původně slibované 30. Větší počet hráčů na malém prostoru však stále ještě umí dát konzoli nepříjemně zabrat.

Běh na dlouhou trať

Stejně tak se může konzole zadýchávat i v momentě, kdy se hráči přesouvají za pomoci vozidel. Situace na silnějším Xboxu se zdá být o něco lepší, tak jako tak ale tento patch rozhodně zážitek ze hry vylepšuje a konzolová verze PUBG se tímto posouvá blíže k ideálnímu zážitku.

Vývojáře však stále čeká poměrně dost práce, jak jistě sami víte, pokud máte se hrou své vlastní zkušenosti. Za pozornost jistě stojí také fakt, že zámek maximálního počtu snímků je i v případě Xboxu One X nastaven pouze na 30 FPS. Autoři se tak chtějí vyhnout nefér zvýhodňování majitelů silnější konzole.

Snaha hru nadále vylepšovat a zlepšovat tím i zážitek samotných hráčů je zjevná. Poslední a v pořadí již třetí patch konzolové verze je toho jasným důkazem. Změny se neustále odehrávají jak na straně herního klienta, tak i přímo na serverech, což je ostatně případ i této aktualizace. Stále ale přetrvává problém s častými pády hry a se špatným vyvážením hry, kdy mají v závěrečných fázích bitvy vždy navrch hráči ve vozidlech.

Patch pro PUBG vylepšil plynulost hry na Xbox One
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 2 hlas/ů