Nový anti-cheat přichází na testovací servery PUBG

2

Cheateři bojte se! Příští týden by měl do PUBG přijít další update, jenž s sebou bude nést nový Anti-cheat systém, změnu v nahlašování, změnu v upravování souborů hry a sdílení vašich PUBG účtů. Již zmiňovaný Anti-cheat je vytvořený samotnou firmou PUBG corporation a bude exkluzivní pouze v této hře, což přidá vývojářům cheatů spoustu (klidně až nemožně moc velké) práce.

Bohužel tato změna může zasáhnout některé modifikace, které upravují grafickou část hry a neovlivňují gameplay. Modifikace se právě testují na testovacím serveru a teprve se bude rozhodovat, jaké modifikace budou dočasně pro nový systém zablokovány.

Systém nahlašování ve hře

Nové verze se dočká i nahlašování, ale pravděpodobně pouze interně, takže změnu ani nepoznáte. Avšak vývojáři upozorňují, že před odesláním reportu některému hráči, berte v potaz spoustu chyb, které jsou v replay a death cam systémech.

Změna souborů hry

Pokud se budete snažit nějak upravit soubory hry, váš přístup ke hře bude blokován. Toto pravidlo platí obzvlášť pro ty, kteří budou narušovat nebo mazat soubory upravující mechaniku nebo systémy samotné hry.

asdasdasdasdasd

Sdílení účtů

Tentokrát je tu oznámení pro ty, který používají rodinné sdílení her na Steamu. Sdílení účtů je vlastnost, která majitele účtu (vlastníka kopie hry PUBG) opravňuje používat svůj charakter na ostatních Steam účtech, pokud chce samozřejmě. Na testovacím serveru díky chybám prozatím nefunguje.

Nový anti-cheat přichází na testovací servery PUBG
Ohodnoťte tento článek!
4.33 (86.67%) 3 hlas/ů

2 KOMENTÁŘŮ

  1. A jak se to testuje 😀 stahnu si cheaty a zkusim jestli me to zabanuje 😀

Comments are closed.