Novinky a vylepšené zvuky pro PUBG

0

Blíží se vydání finální verze Playerunknown’s Battlegrounds. Vývojáři samozřejmě nelení a odhalují nám další novinky, které se do hry brzy dostanou. Bylo odhaleno rozšíření vozového parku, které bude dostupné pouze na nové pouštní mapě. Jedná se o pick-up, který by se pravděpodobně nemusel zaleknout ani hlubšího terénu.

40973

Další exkluzivitou pro pouštní mapu bude nová upilovaná dvouhlavňová brokovnice a také další zbraň – Win94.

Vylepšení dostanou také zvuky vozidel. Vývojáři nás informují o zásadních vylepšení, díky možnosti nahrávání ve speciálních německých studií. Zvuky motorů, jízdy, brzd a dalších věcí tak budou znít daleko lépe. Vše bude rozšířeno i o zvuky převodovky, spojky, ale i jízdy na zemi samotné. Mnoho detailních zvuků bude dále postupně přibývat. Spoustu práce zabere vytvoření zvuku vozidel na různých plochách. Vývojáři uvažují o myšlence, vytvořit zcela odlišné ozvučení pro hraní z třetí osoby. Proč? Inu, pro ještě realističtější zážitek.

Vzhledem k tomu, že hra by měla vyjít do konce roku, vypadá to na celkem hodně práce pro její dokončení. Na to, jak probíhalo nahrávání zvuků se můžete podívat ve videu.

Ohodnoťte tento článek!