Tvůrci PUBG testují změny týkající se modrých zón

1

Tvůrčí tým stojící za vývojem úspěšné on-line akce Playerunknown’s Battlegrounds přichystal pro testovací servery hry novou aktualizaci. Ta se mimo jiné zaměřuje zejména na úpravu chování takzvaných modrých zón. A vedle toho se vývojáři zaměřují i na nepoctivé hráče a podávají další hlášení o rozdaných zákazech.

Ony modré zóny každopádně slouží k ohraničení herního světa a k nasměrování hráčů tam, kde je jejich pozornost potřeba a kde by se měli společně utkat. Změny se v případě těchto zón přitom týkají zejména pozdějších fází hry.

Pomalejší pohyb i větší zranitelnost

Na začátku libovolné hry tak novinky jen těžko potkáte. V rozehraném zápase však čerstvé změny už mohou být zjevnější, byť se nejedná o nic kdovíjak dramatického.

Předně hráči mohou poznat, že jednotlivé zóny budou na jednom místě zůstávat kratší dobu. Za další se tyto zóny budou pomaleji pohybovat po světě, a i tempo jejich zmenšování bude následně pomalejší. A jako poslední změnu tvůrci přinášejí rapidnější úbytek zdraví u poslední zóny ve hře.

Současné změny přitom pocházejí pouze z interního brainstormingu týmu a představují pouze jeden možný zásah do mechanismů hry. Další změny tedy aktuálně rozhodně nejsou vyloučené a na to konto tvůrci slibují hru i její hráče bedlivě sledovat i nadále.

A to má mimo jiné nyní důsledek také ten, že tvůrci nově na základě zautomatizovaného procesu analýzy dat rozdali dalších 100 tisíc banů pro nepoctivé hráče. Cílem je pochopitelně snaha udržet podvodníky patřičně na uzdě, přičemž tvůrci slibují tuto snahu udržet i nadále.

Tvůrci PUBG testují změny týkající se modrých zón
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 4 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

  1. Jak jsem jiz psal pred nejakou dobou ochrana teto hry silne pokulhava,…
    Je hezke,ze rozdaj silene mnozstvi banu,ty rozdavaj uz nejakej patek a cisla zabanovanejch se nijak nezmensuji,…

Comments are closed.