Jak nebýt první – speciál

0

Jelikož už to je v řadě desátý díl Jak být první, tak jsem se tuto sérii pokusil nějak ulehčit, ať se tady jenom neučíme, ale taky nějak pobavíme. Dnes se zaměříme na to Jak nebýt první.

Čína je číslo jedna!!!

Jednoduše v lobby zakřičte “China number one” a k tomu dodejte, kam z letadla budete vyskakovat, takhle za vámi poletí banda lidí, co si opravdu nemyslí, že Čína je číslo jedna. Pro někoho to pak můžou být lehké killy a nebo také lehká smrt.

Kamarád troll

Je občas super se u hry nenervovat a trochu si jí ulehčit trollením ostatních, ale k tomu potřebujete nějakého kamaráda, který je na tom mentálně stejně jako vy. Občas to není zas tak jednoduché, sehnat takto duševně “vyspělého” kamaráda. Dejte tomu čas, třeba někoho takového potkáte třeba v lobby.

Dejte si s kamarádem nějakou výzvu

*Všechny tyto výzvy jsou na vlastní nebezpečí*

Pánvičková challenge

Ukažte, kdo má větší pánvičku! Kdo jako první dá kill s pánvičkou, vyhrává omeletu, bohužel, kuřecí večeře z této výzvy pravděpodobně nebude. Ale za omeletu se to přece vyplatí!

Bacha na ní, dokáže být zabiják i neuvěřitelný zachránce!
Bacha na ní, dokáže být zabiják i neuvěřitelný zachránce!
Hitmane, jsi to ty?

Každý na sobě musí mít oblek s kravatou, po dopadu na zem musíte sebrat a mít jen pistoli. Nesmíte z ní střílet, dokud nebudete mít tlumič. Po sebrání a nandání tohoto tlumiče můžete jít do akce, váš úkol je dát 2 killy pouze touto zbraní. Kdo úkol dříve splní, vyhrává.

Verze pro lidi, kteří hrají sólo:

Bomberman!

Vzpomínáte na starou klasiku jménem Bomberman? Jestli ano, můžete si něco podobného zahrát v PUBG. Nashromážděte si co nejvíce Frag granátů a až uvidíte nepřítele, donuťte ho vás sledovat a pomalu pod sebe pokládejte granáty jako Bomberman bomby. Jestli dosáhnete výsledku v podobě killu, máte vyhráno!

Jak nebýt první – speciál
Ohodnoťte tento článek!
3.88 (77.5%) 8 hlas/ů