Mazarini a Spajkk a jejich obrovský úspěch

8

V pátečním oficiálním streamu hry PUBG se událo hned několik dosti zajímavých věcí. Tou hlavní je umístění českého týmu v celkovém žebříčku. Dosáhli totiž na čtvrté místo v DUO FPP módu, což je skvělé a jménem redakce jim velice gratulujeme k tomuto, na české scéně nevídanému, úspěchu!

Celkově si domů odnesli 4000 dolarů, grafickou kartu Nvidia Geforce GTX 1080 ti, batoh ve stylu herního lvl. 3 batohu, kšiltovku s motivem PUBG a medaili (viz. foto níže).

Jejich první hra probíhala podle všech představ, štěstí na zónu, štěstí na airdrop a štěstí na záda protihráčů jenom potvrzoval fakt, že tato hra bude jejich. A taky se tak stalo! Obsadili první místo, z většiny díky Spajkkovi, který předvedl neskutečný výkon v podobě 1v2 clutche (viz. záznam níže).

Bohužel další dvě hry se moc nedařilo, snažili si alespoň vyležet dobré místo, ale štěstí se vyčerpalo a obrátilo proti nim.

Zajímavější byl boj o první místo, které po druhé hře držel tým Cloud 9. Právě ve druhé hře se stalo něco velmi výjimečného, co na profesionální scéně málokdy potkáte a to je stream snipe. Hráč již zmiňovaného týmu měl po celou dobu konání hry spuštěný oficiální stream a na konci se velmi „nenápadně“ podíval, kde se jeho nepřítel nachází. V záznamu níže si nejdříve všimněte, jak hráč skenoval nějaké záchytné body, od kterých by se mohl odrazit, poté dal špatně kombinaci tlačítek ALT + TAB (zobrazil se mu pouze inventář) a pak přišel ten pravý moment, před 130 tisíci diváky se na férovku podíval na stream. Podle adminů to byl bug.

Mazarini a Spajkk a jejich obrovský úspěch
Ohodnoťte tento článek!
4.17 (83.33%) 6 hlas/ů

8 KOMENTÁŘŮ

  1. Gratulujem k uspechu.. PUBG je skvela hra… mohol by sa aj excalibur viacej zaujimat o tuto hru.. pridat do zoznamu k wotku, aw, lolku..

  2. C9 měli jednoznačně být diskvalifikováni. Admin jen nedokázali na sebe vzít tu zodpovědnost. Dle mého to bylo více než okaté.
    Věřil jsem klukům, že budou v TOP3. Určitě by zasloužili být na bedně. Ale tohle je taky velký úspěch. Obrovská gratulace 🙂

Comments are closed.