Hráči vytěžili data z nového patche. Co se na nás v PUBG chystá?

1

Závratnou rychlostí se nám blíží patch 1.0. O herně nejdůležitější novince, tedy přelézání zdí a všelijakých jiných překážek, jsme již psali. Hráči jsou ovšem zvídavé hlavičky a vytěžili z dat nového patche pár novinek, které ještě zveřejněny oficiálně nebyly.

Můžeme se tedy podívat na již téměř finální verzi připravované pouštní mapy:

pubg_desert_map_test_server_layout_leak_1

Všechno už je hezky pojmenované, i když názvy mohou stále být pouze pracovní. Trochu doufáme, že tomu tak není, bojové instrukce „Padáme do MURDERLAND”, by byly docela zábavné. Místa jako Punishment, Zombie, Rage však znějí trochu jak z pera studenta základní školy.

Co si zařídíme? Čím si zastřílíme?

Další uživatel Redditu vyštrachal v datech dosud neviděná vozidla a dokonce novou zbraň. Je nutno podotknout, že výskyt těchto modelů v herních datech nemusí nutně znamenat, že se jich ve hře dočkáme. Vzhledem k zářijovému Reddit AMA, kde Brendan Green prohlásil, že se ve hře objeví tři nová vozidla, je to však pravděpodobné. 

Vodní skůtr:

skutr

Jeep:

jeep

A model minibusu, který však již byl vidět na jednom oficiálním screenshotu:

minibus

A snad si budeme moci zastřílet sovětský kulometem Děgťarjov, konkrétně modelem DP-28, který se používal za druhé světové války.

dp28

Další screenshoty

Na webu výrobce grafických karet NVIDIA se objevilo dalších 5 exkluzivních screenshotů, ze kterých však už nevyčteme mnoho nového. Vývojáři z Bluehole Studio nás neustále krmí čerstými obrázky, ale nebudeme vám lhát, už je to trochu stereotypní. Prostě ta samá poušť, akorát z jiného úhlu.

playerunknowns-battlegrounds-nvidia-desert-map-screenshot-004 playerunknowns-battlegrounds-nvidia-desert-map-screenshot-005 playerunknowns-battlegrounds-nvidia-desert-map-screenshot-003 playerunknowns-battlegrounds-nvidia-desert-map-screenshot-002 playerunknowns-battlegrounds-nvidia-desert-map-screenshot-001

V nadcházejícím patchi 1.0 se ještě pískového dobrodružství nedočkáme. Dle dostupných materiálů vše vypadá slibně a skoro hotově, tak snad na ni nebudeme čekat několik dalších měsíců.

Hráči vytěžili data z nového patche. Co se na nás v PUBG chystá?
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.