Hotfix pro PC verzi PUBG přináší opravu pádů klienta a registraci zásahů

1
zdroj: www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/723ak7/crate_battle_custom_pubg_wallpaper/

Jak už to tak bývá, s vydáním nové verze přibývá i mnoho nových chyb. Několik z nich již bylo opraveno, ale stále jich ve hře dost zbývá a vývojáři volí řešení v podobě nepravidelných hotfixů. Tentokrát opravili pády klienta po připojení do lobby a částečně i registraci trefených projektilů.

Hotfix byl oznámen skrze oficiální twitter kanál hry:

Vývojáři také dodávají, že budou pracovat na analýze a opravách zbývajících chyb každý den. Nám jen stačí doufat v brzké opravení průstřelnosti plotu (chyba již byla údajně jednou opravena, ale bohužel realita je jiná).

I tak se ale PUBG na PC těší stále větší a větší popularitě – minulý týden se objevily informace o pokoření rekordu v počtu souběžně hrajících hráčů. PUBG si v jednu chvíli zapnulo přes 3 miliony lidí.

S vysokým počtem hráčů ale přichází i větší množství těch nepoctivých. S tím tradičně bojuje proticheaterská služba BattlEye, která před koncem roku “slavila” 1,5 milionu přistižených. Stále to však není dost a nepoctivci zůstávají velkým problémem hlavně pro hráče na vyšších příčkách žebříčků.

Hotfix pro PC verzi PUBG přináší opravu pádů klienta a registraci zásahů
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 5 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.