Další várka screenshotů z pouštní mapy v PUBG

0

Hlavní designér a tvůrce PUBG Brendan Greene zveřejnil na svém Twitteru nové obrázky z připravované pouštní mapy do největší Battle Royale hry současnosti.

Co ze screenshotů můžeme vyčíst? Upřímně, ne mnoho, ale nějaké detaily by se našly. I na nové mapě nalezneme vězení, které jakoby z oka vypadlo těm z amerických filmů. Strážní věže určitě poskytnou dobrou taktickou pozici pro kropení nic netušících protihráčů. Nebo naopak budete snadný terč. Vyberte si.

Ráj pro snipery?

Zajímavě vypadá i rozestavěné město se zablokovanou ulicí. Můžeme se tedy těšit na zdolávání jeřábů a nadávání na schované odstřelovače. Nápis “Venta de ropa” na supermarketu značí, že si snad seženeme i nové oblečení!

Terén vypadá celkově více členitě, než na mapě současné a frekventovanější zvrásnění snad nabídne dynamičtější závěrečné přestřelky. Skály a kopce pak doplňuje sem tam nějaká samota, kde jako vždy určitě najdeme maximálně všemocnou pánev.

Bohužel Brendan zatím nepotvrdil žádné z našich dřívějších přání a tužeb, ve které však stále doufáme. Co myslíte, dočkáme se luchadorské arény?

Další várka screenshotů z pouštní mapy v PUBG
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 2 hlas/ů