Chytří hráči vytěžili další nové informace o pouštní mapě PUBG

0

O prolomení limitů těžby dat v testovacím patchi PUBG jsme vás již informovali. Od té doby se ale na serveru objevila aktualizovaná testovací verze hry a s ní znovu horníci z komunity. Co našli tentokrát?

pubg_desert_map_layout_datamine_november_update_1

Začněme od hořkosladké zprávy o pouštní mapě. V datech se nachází aktualizovaná verze a jak jsme se obávali, tak došlo ke změně názvů jednotlivých míst. Sbohem Murderlande, vítej Santa Domingo. Nashledanou příště, záhadné městečko Zombie!

Zbraně, hodně zbraní

V datech jsou i novotou vonící zbraně, včetně jejich zvuků a animací. Snad si brzy budeme moci zastřílet ze slavné opakovačky Winchester 1894, revolveru Rhino a dvouhlavňové brokovnice, kterou si hráči (včetně Saši Hemaly) mohli vyzkoušet už v Doomu.

Dvouhlavňová brokovnice
Dvouhlavňová brokovnice
Winchestrovka
Winchestrovka
Revolver Rhino
Revolver Rhino

Dále je v datech ikona a zvuky od signální pistole. Máme trochu pochybnosti, že bychom si s její pomocí mohli přivolat nějaký nálet nebo zásobovací krabici, ale silná pistole jednoranka ve hře chybí.

Signalni pistole
Signalni pistole

Konečně killcam!

Asi všichni známe ten pocit frustrace, když nás někdo sejme a nemáme nejmenší tušení odkud. Vážně dal ten headshot přes celou mapu? Nový update konečně přidává killcam, čili by měl být veškerému zmatení konec. Funguje poměrně klasicky jako v ostatních FPS, pokud hrajete duo nebo squad mód, tak si na přehrání musíte samozřejmě počkat, dokud nejsou všichni z vaší skupiny po smrti.

Všimněte si minimapy vpravo dole, kde je vidět, kam který hráč míří a kdy střílí. Super vychytávka!

Přesné datum vydání verze 1.0 stále není známo, mělo by však nastat do konce letošního roku. Čeká nás mnoho zajímavých změn, PUBG rozhodně ještě neřeklo poslední slovo.

Chytří hráči vytěžili další nové informace o pouštní mapě PUBG
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 3 hlas/ů