Jak být první – všeobecné rady

1

Máme tu další pokračování ze série článků Jak být první, která se zaměřuje na rady, tipy a triky pro velmi populární hru PlayerUnknown’s Battlegrounds. Dnes se podíváme na kontrolu spreje z automatické pušky, pojmenovávání budov a korejské taktiky.

Kontrola spreje z automatické zbraně

Kontrola spreje je asi nejtěžší nauka v FPS hrách, kde se přední část zbraně snaží (díky zpětnému rázu) dostávat co nejvýše. Jelikož některé zbraně v PUBG jsou pořádné bestie a bez různých modifikací na zbraň je skoro nemožné je udržet ve stejné rovině, je dobré při spreji myší pomalu postupovat směrem dolů. Chce to dost trénovat, ale jestli se tuto techniku naučíte, dokážete poté plně využít potenciálu AUTO módu střelby vaší zbraně.

Pojmenování budov častých lokací

V týmu je dobré si pojmenovat budovy tak, abyste stále nemuseli popisovat tu samou budovu, když už jste jí se svým kolegou dávno potkali. Občas se stačí podívat na stream nebo záznamy těch „lepších“ hráčů, jak se domlouvají a kde co mají pojmenované. Když máte opravdu hodně času, můžete si označovat budovy vaší barevnou značkou (anglicky mark).

Korejské taktiky

Chcete jednoduše dosáhnout dobrého místa? Máme pro vás řešení! Vidíte na mapě tu modrou plochu? Přezdívá se tomu „voda“, ale ve skutečnosti to je neprostřelitelná průhledná a tím pádem zákeřná stěna, ve které si můžete v klidu plavat bez ztráty jediného HP poškozením od ostatních nepřátel.

Další taktika spočívá v tom, že si jako hráč s dost velkou zásobou léčivých přípravků zalezete na místo, kde si musíte pořádně připravit vaše pravé tlačítko na myši nebo zkratky na kterých máte jednotlivé přípravky léčení. Až přijde zóna, tak je ten váš pravý čas. Vcelku jednoduché body anebo taky jednoduchá zlatá pánvička na Gamescom Invitational turnaji. 🙂

i1503564226167484

Jak být první – všeobecné rady
Ohodnoťte tento článek!
2.67 (53.33%) 9 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.