Jak být první – útočné pušky (AR) a poloautomatické pistole (SMG)

2

Další pokračování ze série článků nazvaná Jak být první, která se zaměřuje na rady a tipy ve hře Playerunknown’s battlegrounds. Dnes se zaměříme na zbraně, které najdete snad v každém třetím domě.

Nejideálnější zbraň?

Určitě jste se na to už minimálně jednou zeptali. Co si mám vzít za zbraň? Co je lepší? Na to naleznete odpověď v obrázku níže. Osobně bych volil duo kombo AKM přepnuté na AUTO a M416, kterou bych měl vybavenou pro střílení na delší vzdálenosti. Ale stejně všichni víme, že se na delší vzdálenost zbrani zvané AWM nic nevyrovná.

7ls7sezxotny

Je dobrý BURST mód u zbraně?

Z vlastní zkušenost BURST mód nemám moc v oblibě. Je icon_weapon_m16a4určený na střední vzdálenost, kde vám AUTO mód bude dávat moc velký zpětný ráz a SINGLE moc málo nábojů. U zbraní, které mají BURST mód i AUTO mód, doporučuji preferovat AUTO mód, jelikož je vždy výhoda více nábojů, kdybyste náhodou potkali nějakého campera na záchodě a určitě vás první napadne držet levé tlačítko myši, místo klikání na levé tlačítko myši. Když už musíte vzít M16A4, protože nemáte žádnou jinou zbraň, tak je na ní stále lepší BURST než SINGLE.

Nastavování náměru

Jelikož tato hra disponuje velmi skvěle zpracovanou balistickou křivkou, nemůže zde chybět také náměr zbraně, ve hře známe jako zeroing destance.

Toto nastavování zbraně je na klávesách PgUp a PgDn. Zbraň je po nastavení schopná zvětšit balistickou křivku na danou vzdálenost. Na útočných puškách lze nastavit až 300 metrů, což je dosti velká vzdálenost. Více můžete předsazovat pouze vy svým několikanásobným zaměřovačem. Nezapomínejte si určovat náměr podle mapy, kde víte, že jeden malý čtvereček má rozměr 100×100 metrů (na obrázku níže vyobrazený červeně).

vystrizek

Modifikace zbraní

Když už se chcete někam v PUBG dostat, je dobré se hodně věcí naučit nazpaměť, jednou z nich jsou modifikace zbraní a na co patří. Zrychlí to vaše lootování a s tím se vám zvětší šance najít více dobrých předmětů před tím, než přijde zóna.

pubg-nong-nham

pubg-nong

pubg-grips

pubg-quick-mags

pubg-ex-quick-mags-1

pubg-stocks

pubg-loops

Jak být první – útočné pušky (AR) a poloautomatické pistole (SMG)
Ohodnoťte tento článek!
4.37 (87.37%) 19 hlas/ů

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Mě se hodně osvědčila M416, s ACogem a tlumičem je ultimátní.Jako sekundárku volím UMP nabo kozlici. UMP je lepší, když na něj seženeš tlumič a RedDot. Kozlice je fajn, protože oneshot.

Comments are closed.