Začíná vánoční event v Overwatchi

0

Vánoce, Vánoce přicházejí, reloadujte své pušky! Overwatch spouští vánoční event Winter Wonderland, kterému vévodí nový režim – kompetetivní boss fight, ve kterém se střetne šest hráčů s jedním. Není to však jediná novinka, kterou event přináší. Podívejme se na všechny pěkně popořadě.

Lov na Yetiho

Režim Mei’s Yeti Hunt staví proti sobě 6 hráčů v roli Mei a jednoho hráče v roli Yetiho, tedy Winstona se zimním skinem. Hráči si při matchmakingu mohou zvolit, jestli chtějí spíš hrát za Mei nebo Winstona a hra se je pokusí do role posadit, byť to vždycky kvůli nepoměru nepůjde. Ale algoritmus se prý bude snažit Winstony umístit, takže stačí v matchmakingu vydržet a po několika hrách se štěstí usměje.

Ve režimu samotném se pak pětice Mei snaží lapit a zabít Yeti-Winstona dříve, než nasbírá powerupy rozmístěné po mapě, které nabíjejí jeho Primal Rage. Když jich opičák nasbírá dostatek a spustí teror, Mei musí z mapy uniknout dříve, než je Winston rozmlátí. Winston však k vítězství nepotřebuje zabít všechny protivníky, takže šanci na výhru má poměrně vysokou.

Kromě nového Mei’s Yeti Hunt se vrací i koulovačka v režimu Mei’s Snowball Offensive na mapách Black Forest a Echopoint Antartica. Protože Mei je nejlepší trollovací postava, tak není třeba brumlat, že stojí v čele obou speciálních Arcade režimů. To je prostě objektivní fakt. Připomeňte si pravidla koulovačky z loňska.

Něco nového na sebe

Samozřejmě se dočkáme i spousty vánočních skinů. Vrátí se ty loňské a přibydou i nějaké nové. Legendárních skinů se určitě dočká Roadhog, Junkrat a Hanzo. V případě Hanza naznačil šéf vývoje Jeff Kaplan, že by se mělo jednat o skin, který se ve hře dosud neobjevil a který jsme už mohli vidět v nějakém komiksu. Fanoušci okamžitě identifikovali moderní městský outfit, který Hanzo nesl v loňském vánočním příběhu o Tracer. Říkal někdo fashion-watch?!

hanzo skin reflections

Vloni Winter Wonderland trval až do 2. ledna. Můžeme tak čekat, že i tentokrát nám zimní radovánky v Overwatchi vydrží až do nového roku.

Začíná vánoční event v Overwatchi
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů