Vychází Overwatch komiks: Junkenstein

0

 Deváté vydání pokračující série digitálních komiksů dorazilo: Junkenstein! Tenhle speciální sváteční release se zaměřuje na sezónní Halloweenský event a ukazuje nám hráčům hromadu monster a strojů, kterým budeme čelit během eventu Overwatch Halloween Terror.

esse

 V Junkenstein se čtenáři přenesou zpátky do začátků Overwatche a zaměří se na agenty, kteří si užívají sváteční Halloweenské pauzy. Uprostřed oslav Reinhardt vypráví svému týmu děsivý příběh o Jamisonovi Junkensteinovi, šíleném doktorovi, kterého řídí touha po pomstě…

ddd

 Komiks je napsaný samotnými lidmi z Blizzardu : Michaelem Chuem a Mattem Burnsem, a ilustrovaný Greyem Shukoem, který kreslil například Fruity Frags, “Junkenstein” je volně přístupný na comic.playoverwatch.com. Také je možné si vychutnat atmosféru Halloweenu se strašidelným ozvučením a animacemi komiksu na Madefire motion book version.

Musím říct, že mně samotnému se tenhle nový styl vyprávění líbí. Je to téměř jako by jste porovnávali atmosférickou audioknihu s tou obyčejnou. Myslím, že poslední komiksové tvorby Blizzardu, ať už pro Legion či Overwatch, stojí opravdu za to. I když se nejedná o nic revolučního, atmosférické ozvučení u komiksů opravdu funguje.

 

Ohodnoťte tento článek!