Světový pohár na Blizzconu aneb Co nás čeká a nemine?

0

 Blizzcon se kvapem blíží a spolu s ním i Světový Pohár. Na turnaji budou týmy z 16-ti zemí, těžko říct, který z týmů vyhraje. Obrovská komunita Overwatche kolem celého světa vysílá svoje vyvolené, aby reprezentovali zemi v níž se narodili a dokázali, že právě oni jsou ti nejlepší z nejlepších. Chystá se ta největší výzva pro nejlepší hráče světa. Níže jsou vypsány země, které vyslaly svůj tým, aby přinesl zlato a slávu.

AMERIKA

USA

BRAZÍLIE

KANADA

CHILE

EVROPA

ŠVÉDSKO

NĚMECKO

FRANCIE

FINSKO

RUSKO

ŠPANĚLSKO

ASIE A PAFCIFIK

ČÍNA

JIŽNÍ KOREA

SINGAPUR

THAJSKO

AUSTRÁLIE

ČÍNSKÁ THAJ-PEJ

Cesta až ke zlatu :

 Komunita, která vybrala národní týmy je hrdá, že se vše odehraje v Jižní Kalifornii právě na Blizzconu. Potom, co se jmenovaly týmy, začala regionální kvalifikace. Je to velký krok kupředu, co se týče e-sportu.

 Jak postupují, musí se národní týmy vypořádat se změnami ve vedení zápasů, s updaty charakterů, přičemž čelí silné konkurenci.

 Aby se týmy dostaly až na Blizzcon, musí být připraveni dokázat, že právě jejich strategie a schopnosti jsou ty nejlepší. Je to skličující vyhlídka, ale ať už jsou to v e-sportech veteráni nebo nováčci, stojí za nimi jejich fanoušci a na Blizzconu celé národy.

 

Ohodnoťte tento článek!