Spoluhráči v Competitive

4

Competitive hraní, respektive Season, je velmi často jen pro lidi, kteří mají pevné nervy

Velmi často se stává, že váš spoluhráč v týmu měl špatný den, nebo si léčí komplexy a svým výstupem ve hře to kazí celému týmu. Tito hráči jsou takzvaní trolleři. Příklad: Máte Defend, týpek co je s vámi v týmu se vezme třeba postavu Hanzo. Člověk si řekne, no tak budiž, Hanzo je přece postava na defend. Jenže pak se podíváte na staty toho člověka a zjistíte, že s Hanzem hrál jen Quick Match a má odehráno 10 minut.

Další věc, kterou já osobně nechápu je Matchmaking v Competitive. Například, jak to může dát do jednoho týmu hráče který má level 500+ s hráčem co má level 30. Ano, pravda je, že level není moc rozhodující, ale podívejme se na to z druhé stránky. Jak může hráč s levelem 30 vědět něco o pořádné týmové spolupráci? Tím je myšlen i Voice ve hře.
Z 95% jsou to lidi, kteří instantně picknou DPSko, naběhnou mezi nepřátele a spamujou “I need healing”.

Zbylých 5% jsou výjimky, které se příliš často nevídají.

Takže co dělat pro to, aby člověk neodcházel ze hry často nasranej? Hrajte s přáteli. Ideálně ve 3-4 lidech. Proč? Protože v tomto počtu se často stane, že můžete potahat celou hru. Dobré je, když ve vaší sestavě je 2x tank a 1x heal. (Vlastní zkušenost).

Pokud i tak máte v týmu trollery, zkuste se alespoň spoléhat na vaší ultimátku, ideálně v kombinaci s jinou z vašeho týmu. Respektive snažte se řídit ostatními hráči v týmu.

Ohodnoťte tento článek!

4 KOMENTÁŘŮ

  1. Mne osobne Competitive baví… sú v tom väčšie emocie… sám milujem sniperovanie a healovanie no a v podobe Anny nemôžem byť viac než spokojný, stretávať rozličných ľudí je fajn, človek sa tak dostáva do zajímavých situácii, kde aj navonok prehratý boj sa dá vyhrať a o tom to je…. isté výťazstvo je pre mna nuda. Najviac ma akurát tak serie ked ideme attack a ľudia hraju ako keby boli na defense, alebo zadne rady nám tu katuje reaper či roadhog a nikoho to ani nesere. S Annou len veľmi tažko dam potg a preto len čakam kedy je nanoboost ready a vyčkávam na správnu chvíľu aby som podporil inu ultimatku… to je skôst ked sa darí… niečo malo som dal i na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=ITj52j_Nn1o&t=2s

  2. Čau sháním někoho s kým bych mohl hrát na PS4, Online ID: G4bro83CZ
    Díky čau…

  3. Level nic neznamená, ve hře je smurfů požehnaně. Nevím, jak to chodí v shit tierech jako platinum a diamond, ale když je v mastru/gm hráč s levelem 30, většinou jsem rád, protože to je nejspíš nějakej smurf z top500. Hrávám takhle často s KRUSHER99 nebo iddqd.

  4. Jako i když jste rozhozeny a mate pocit ze je to prohrany tak nevíte jak je na tom druhej tým .. posledně jsme při 2cp prohrávali 2:0 a to už nám tam Mei trollovala hazela nám do cesty zeď, v chatu sracky … no z healu jsem se přehodil na Reina a s Dva jsme zabrali point a nějak jsme to i dali .. stejně tak se nám podařilo vyhrát další kolo to už mei vzala druhej heal, takže 2:2 a protihracum někdo leavnul .. proste to se nedalo vyhrát a vyhrálo ..
    Nebo jednou před koncem útoku někomu ze spoluhráčů vypadnul net .. ale těch par m jsme dotáhli .. druhé kolo/obrana 5 na 6 ale ubránili jsme to mazec 🙂
    Ale jako trolu je mrtě vždycky tak 3hry winstreak a pak to začne .. 2sniperi, 1h genji, zadnej heal nebo tank .. pak někdo leavne .. nevím proč ty lidi jedou ranked když si o tom nic nezjistí nebo proč nepíšu již v quickmatchi atp ..

Comments are closed.