Sombra – další hádanky

0

Sombra – nový hrdina do Overwatch
V poslední době se hodně mluví, spekuluje ale i flamuje o novém charakteru, který má údajně přijít do hry. Píšu údajně protože všechno je jaksi zahaleno hádankami, easter eggama atd…

Všechno začalo takto:
Zvláštní Bastionovo pípání na mapě Dorado u obrazovky na které se se psalo: “ACCESO NO AUTORIZADO. PROTOCOLO SOMBRA V2.3” v překladu to znamená: “Neoprávněný přístup. Protokol Sombra v2.3”.

Krátce poté jsme se dostali na stránku: www.lumerico.mx (při nahrávání mapy Dorado malým písmem v rohu bylo napsáno telefonní číslo. Stejné číslo je napsáno na výše zmíněné stránce)

Zavoláním na dané telefonní číslo se získala jakási posloupnost čísel, které se následně dekódovala jsme se dostali na stránku: https://lumerico.mx/TAKECONTROL/index.html, která je ve španělštině a opět zakódovaná . Po přeložení a dekódování jsme dostali zprávu od Sombry s požadavkem na hacknutí prezidenta pomocí kódu zaměstnance firmy Lumerico Corp s těmito přístupovými údaji: GFlores/g#fNwP5qJ

Přihlášením pomocí těchto údajů na stránce https://lumerico.mx/login, nás zavede na stránku daného zaměstnance, ve které nalezneme několik emailů ve španělštině.
Následně na to jsme získali heslo k prezidentskému mailu GPortero: Xy@4+Bkuqd<53uJ
Krátce po přihlášení na daný email (na stejné stránce) nám přišla zpráva od Sombry určená pro nás. Ve zprávě stojí něco ve smyslu: Je potřeba více času pro “protokol skupiny” a že to může trvat i týden. Mezi tím vypustí prezidentovy emaily do světa.
Na konci zprávy stálo: “Připrav se na začátek příštího týdne”.
Což znamená, že tento ARG (Alternate reality game) je pozastavena a bude pokračovat příští týden.

Ohodnoťte tento článek!