Pozdní přehled o nové Overwatch League

0

 BlizzCon nám ukázal novou ligu pro Overwatch, která by měla dát šanci obyčejným hráčům, dostat se na profesionální herní scénu. Název této ligy je Overwatch League. Tato liga startuje příští rok a vývojáři pomocí ní chtějí určovat nový směr esportu, který celou záležitost více přiblíží současným profesionálním sportům.

 Co si pod tím představit? Úspěšné hráče napříč ligou čeká podpora a podepisování kontraktů ze strany sponzorů. Minimálně z hlediska Overwatche, se esport posune na vyšší úroveň. Overwatch League poskytne určité benefity a jistoty pro začínající hráče, kteří teprve o podobné kariéře uvažují.

 “Každý tým v Overwatch League bude reprezentovat své hlavní město,” jak vysvětlují v traileru. ” Náš plán je rozšířit progamingovou scénu v Overwatch. Postupně tak budeme expandovat a přidávat další týmy z Ameriky, Evropy, Číny, Korei a dalších států z Asie a Pacifiku. Global liga podobného kalibru, umožní každému fanouškovi hry, aby si našel svůj vlastní tým, který bude povzbuzovat a sledovat jeho postup.”

 Aby se Blizzard ujistil, že dobře začne novou sezónu, pozve do ligy všechny herní talenty, kteří si vyzkouší, jaké to je hrát v týmu. Jakmile budou hráči rozděleni podle velikosti skillu, ti nejlepší z nich dostanou nabídku práce na plný úvazek. “Hráči, kteří usilují o to, se někam na kompetitivní scéně dostat, mají možnost si v Overwatchi udělat jméno,” jak zní v prohlášení. Sezóna vyvrcholí živým vysíláním play-off, které určí celkového vítěze ligy.

Ohodnoťte tento článek!