O postavě: D.Va

0
D.Va

Před dvaceti lety, byla Jižní Korea pod útokem kolosálního výtvoru omniků, které pocházelo z hlubin Východní Číny. Tento masivní výtvor způsobil katastrofální poškození měst, než byl stažen zpět pod hladinu. Jako odpověď na tento útok byla vytvořena obrněná jednotka dronů zvaná MEKA, která měla za úkol bránit městské prostředí před dalšími útoky.

Obavy vlády se ukázaly jako opodstatněné, neboť nadešel další útok. Každých několik let se tento výtvor omniků vynořil z moře a zaútočil na Jižní Koreu a její sousedy. Omnikové se vždy poučili z těchto “setkání” a vždy se překonfigurovali na jiné formy s jinými zbraněmi. Každý tento incident skončil v patu. Vždy se tento výtvor omniků podařilo porazit, ale nikdy zničit.

Jak se omnici více a více přizpůsobovali, nakonec se jim podařilo vyrušit síť, která kontrolovala robotické MEKA jednotky a díky tomu jejich piloti byli nuceni zůstat ve svých robotech. Vláda se usilovně snažila najít vhodné kandidáty, až se nakonec obrátila na profesionální hráče her v zemi, neboť ti měli požadované reflexy a instinkty pro pilotování nebo-li ovládání robotu a jeho pokročilých zbraňových systémů. Nejlepší ze všech profesionálních hráčů v zemi byla Hana Song alias D.Va. D.Va byla slavná díky tomu, že vždy chtěla vyhrát za každých okolností a rovněž měla velmi dobrou reputaci neboť neměla slitování.

S vidinou její nové mise jako hry se D.Va. beze strachu vřítila do bitvy po boku zbytku jednotek MEKA, připravena co nejrychleji bránit svůj národ. Nedlouho po té začala streamovat své bojové operace svým fanouškům, a díky vzrůstajícímu poštu followerů ze s ní stala populární osoba.

TheDejv – Všimněte si, že ve hře je jedním z jejich “Emotes” tzv. “Game On” ve kterém se posadí a ve svém robotovi hraje něco jako Invaders. Tento emote je za 1000 Coins

Role: Defence(Tank)
Jméno: Hana Song
Věk:
19

Povolání:
Pro Gamer, Pilot Exoskeletonu 

Základna:
Busan, Jižní Korea

Za koho bojuje: 
Mobilní Exoskeleton Korejské armády

Schopnosti

Boosters: V mechu může vyletět do vzduch a chvíli kamkoliv létat. Může létat i skrze nepřátele a odstrkovat je do stran.

Boosters
Defence Matrix: Aktivuje přední štít, který absorbuje jakékoliv projektily.
Defence Matrix
PASIVNÍ SCHOPNOST – Reject: Když je mech zničen, vystřelí se z něj.
Reject
⦁ CALL MECH – ULTIMÁTNÍ SCHOPNOST: Zavolá si nový mech
Call Mech
SELF_DESTRUCT – ULTIMÁTNÍ SCHOPNOST: Dva nastaví autodestrukci svého mecha, který způsobí velmi velké poškození nepřátel, kteří jsou blízko, a vystřelí se z něj.
Self Destruct

Ohodnoťte tento článek!