Patch Notes: 12.1.2017

0
Overwatch PTR

Ve čtvrtek přišel nový update a s ním několik změn nebo spíš vylepšení či oprav. Záleží na úhlu pohledu každého hráče.

 1. Nakupování Lootboxů nikdy nebylo jednodušší. Hráč, který si potřebuje mermomocí nakoupit nějaký ten Lootboxík navíc, nejspíše ocení toto vylepšení, kterým je více platebních možností přímo v klientu samotné hry.
  TheDejv: Nakupovat si Lootboxy, když se dostane 1 za každý další level, je podle mě blbost, ale když někdo neví co s penězma…
 2. Hluk vozidel na mapě Oasis. Ano toto je velice důležité. Pokud se nacházíte v menu, respektive v galerii postav a v pozadí máte mapu Oasis, tak jistě oceníte nižší hlučnost projíždějících vozidel.
 3. Již nejde oživit hráče, kteří zemřeli mimo mapu. Zkrátka už s Mercy nebudete mít šanci oživit své mrtvé spolubojovníky, kteří spadli mimo mapu nebo byli odhozeni, aby Vám pomohli v souboji.
  TheDejv: Tohle jsem upřímně řečeno ani nikdy nezkoušel a vůbec sem netušil že to jde.
 4. Oasis – checkpoint v zahradě již není možné zabírat z druhého patra. Tohle je vskutku podstatné. Koho by nenaštvalo hledání nějakého hráče, který contestuje bod  v klidu ve druhém patře nad bodem samotným.
 5. Se Sombrou se již nedostanete na nesmyslná místa. Bez komentáře.
  TheDejv: OW hraju často a Sombru potkávám tak málo, že pomalu ani nevím kdo to je. Takže k tomuto bugfixu nemůžu napsat víc 🙂 Máte někdo se Sombrou větší zkušenosti než pár minut v Quick Matchi?
Ohodnoťte tento článek!