Overwatch komiks s názvem „Uprising“ je venku

0

Předevčírem Blizzard uvolnil nový Overwatch komiks s názvem „Uprising“. Hráči tak mohou nahlédnout do historie týmu a dozvědět se něco málo z minulosti svých oblíbených hrdinů. Příběh se odehrává přesně sedm let před hrou a popisuje vypuknutí konfliktu mezi omniky a lidmi.

„V předvečer historické mírové dohody je Kings Row v Londýně napadeno extrémistickou skupinou robotů, známou jako Null Sector,“ vysvětlují vývojáři z Blizzardu. „Britská vláda zakáže jednotce Overwatch zasáhnout, a tak velitele Jacka Morrisona čeká těžké rozhodování. Buď neuposlechne rozkaz, čímž vystaví sebe i Overwatch kázeňskému postihu, nebo zůstane stát stranou, ale tisíce životů budou v ohrožení.“

Komiks také odhaluje závěr výcviku hyperaktivní Trace a prozrazuje osudové peripetie Genjiho, mladšího bratra lukostřelce Hanza, účastnícího se černých operací v jednotce Blackwatch.

Blizzard rozhodně nevynechá žádnou příležitost ke škádlení svých fanoušků. Tvůrci se nechali slyšet, že 11. dubna odhalí něco, co přímo navazuje na tento komiks. Mnozí hráči jsou přesvědčeni, že se dočkáme Genjiho obleku z Blackwatch týmu, vydaného v příštím updatu jako legendární skin. Ovšem Jeff Kaplan spekulaci potvrdit nechtěl. Řekl jen, že to nebude nový skin pro Zaryu, i když všichni milovníci růžovovlasé drsňačky mohou očekávat nějaký ten přídavek hned poté.

Komiks si můžete přečíst na oficiální stránce Overwatch. A pokud si myslíte, že jsou statické obrázky trochu málo, Blizzard přesně pro vás vypustil rozpohybovanou verzi, která obsahuje základní animace a ambientní hudbu. Ke čtení tak stačí pouze základní znalost anglického jazyka.

UPRISING OBRAZEM:

uprising-nahled

Overwatch komiks s názvem „Uprising“ je venku
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 3 hlas/ů