Oslavte čínský nový rok ve střílečce Overwatch

2

Oslavy čínského nového roku nemohou vývojáři Overwatche opomenout ani letos. Loni to byl rok kohouta, tentokrát oslavíme rok psa. Tím nejdůležitějším je ale nově příchozí obsah, o kterém se rozmluvil Jeff Kaplan v posledním developer updatu.

Když tento event probíhal naposled, dostal se do hry zcela nový herní mód Capture the Flag. Tentokrát nás nový mód nečeká, zato se dočkáme řady vylepšení stávajícího konceptu. V Overwatchi totiž tento jinak známý a úspěšný mód nefungoval tak dobře, jak by měl. Ještě než se dostaneme k samotným změnám, pojďme si říct něco o nové mapě.

Jmenuje se Ayutthaya a nachází se v Thajsku. Je to vůbec první mapa vytvořená speciálně pro CTF. Ty předchozí byly předělávky stávajících map z klasických herních režimů. Bohužel nám Jeff ze samotné mapy neukázal vůbec nic. A teď už k samotným změnám v CTF.

V minulosti se hodně stávalo, že zápasy končily remízou. Tentokrát to bude jiné. Blizzard přidal do hry náhlou smrt, takže po tom, co vyprší čas a týmy budou mít vyrovnané skóre, vlajky obou týmů se přesunou blíže k sobě. Bude také čtyřtýdenní sezóna pro CTF rankedy. Nejlepších 500 pak dostane unikátní sprej a ikonu.

Byl změněn systém přepravy vlajky. Už nebudete muset nějakou chvíli stát u ní, abyste ji sebrali. Vezmete ji okamžitě, jak se jí dotknete. Při přenosu ale nemůžete použít žádné ability, které vás jakkoliv zrychlí. Počítají se do toho i skoky jako má například Winston. Pokud třeba s Tracer použijete dash, vlajku upustíte a budete se pro ni muset vrátit.

Co si ale budeme povídat, většinu hráčů zajímají především nové skiny. Bohužel ani tady jsme se nedočkali konkrétních ukázek. Jeff nás alespoň navnadil, že legendární skin mimo jiné dostane Genji a Mercy. Celkově se do hry dostane kolem 50 nových kosmetických předmětů, z toho bude šest legendárních skinů.

Rok psa startuje už 8. února a potrvá 4 týdny, takže na nic nečekejte a běžte si pro nějaký ten legendární skin.

Oslavte čínský nový rok ve střílečce Overwatch
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

2 KOMENTÁŘŮ

Comments are closed.