O postavě: Torbjörn

0

Torbjörn

Role: Defence
Jméno: Torbjörn Linholm
Věk:
57

Povolání:
Návrhář zbraní

Základna:
Gothenburg, Švédsko

Za koho bojuje:
Overwatch

Biografie:

Před Omnickou Krizí byl Torbjörn proslulý navrhováním zbraní, které používaly země po celém světě. Nicméně věřil, že tato technologie by měla být použita pro lidstvo, čímž se dostal do rozporu se svými zaměstnavateli, kteří vyžadovali, aby jeho zbraně používaly v síti počítačovou inteligenci.

Měl velkou nedůvěru ve vnímající robotickou inteligenci, a mezitím co jeho vrstevníci označili jeho obavy jako paranoiu, jeho největší obavy se naplnily v momentě, když se světová populace robotů obrátila vůči svým stvořitelům během Omnické Krize. Díky tomu, že Torb byl inženýrský génius, byl naverbován do původního úderného týmu Overwatch. Jeho vynálezy se ukázaly být nedílnou součástí k ukončení povstání. V letech, která následovala se Overwatch stali mezinárodní jednotkou sloužící k udržení míru. Torbjörn zůstal nezbytným zdrojem pro všechny své technologické potřeby a zbraňové systémy.

Po tom co Overwatch padli, mnoho Torbových zbraní bylo ukradeno a prodáno po celém světě. S pocitem odpovědnosti za své vynálezy, se rozhodl zastavit je pro případ, že by padly do nesprávných rukou a následně na to byly použity napomstu na nevinných.

Schopnosti:

Forge Hammer: Torbjörn používá tuto multifunkční kladivo pro vylepšení a stavbu věží. V nouzi lze toto kladivo využít jako zbraň

Hammer
Build Turret: Torbjörn postaví automatickou věž, která sama vyhledává cíle. Vež lze pomocí kladiva vylepšit na level 2 – což mu přidá rychlost palby a druhé dělo. Na level 3 se vylepší aktivováním ultimátní schopnosti, což věži přidá i raketomet.
Turret
PASIVNÍ SCHOPNOST – Sběr šrotu: Sběrem šrotu z mrtvých nepřátel.
Scrap
Armor Pack: Díky sběrem šrotu, lze vyházet tzv. přídavný pancíř, který si kdokoli ze spolubojovníků může vzít.
Armor Pack
MOLTEN CORE – ULTIMÁTNÍ SCHOPNOST: Přehřátím své vlastní pece dostane velké množství šrotu a pancíře, rovněž se jeho věž automaticky vylepší na level 3. V této schopnosti, útočí, opravuje a staví věž mnohem rychleji.
Molten Core

Ohodnoťte tento článek!