O postavě: Reaper

0

Reaper

Role: Offence
Jméno: Neznámé
Věk:
Neznámý
Povolání:
Neznámé
Základna:
Neznámá
Za koho bojuje:
Neznámé

Biografie:

Hovoří se o černě zahaleném teroristovi známého pouze jako Reaper. Jeho identita a motivy jsou záhadou. Jasné je pouze jedno: Všude za sebou zanechává smrt.

Reaper je žoldák, bezohledný a nemilosrdný zabiják zodpovědný za teroristické útoky po celém světě. V posledních desetiletích se zapojil do mnoha ozbrojených armádních konfliktů, aniž by projevil loajalitu k jakékoliv věci či organizaci.

Ti, co přežili útok Reapera popsali zážitek jako černý stín pohybující se po bitevním poli.

Několik těl jeho obětí, které se podařilo získat byly prázdné skořápky bez života jež prokazovaly intenzivní známky buněčné degradace. Je možné, že je to vedlejší efekt neúspěšné genetické modifikace, která nutí aby se jeho buňky rozkládaly a regenerovaly zároveň hyper akcelerací.

Ti, kteří se snaží vysledovat jeho pohyb, začali vidět jistý vzorec v jeho chování. Věří se totiž, že Reaper loví bývalé agenty Overwatch a systematicky je likviduje.


Schopnosti:

Wraith Form: Reaper se na chvíli stane pouhým stínem zcela imunním vůči poškození. V této formě nemůže používat své zbraně nebo jiné schopnosti.

Wraith FormShadow Step: Po zamíření na novou pozici
Reaper na původní pozici zmizí
a objeví se na nové

Shadow Step

DEATH BLOSSOM – ULTIMÁTNÍ SCHOPNOST
Reaper v rozmazaném pohybu vyprázdní obě své brokovnice
do všech nepřátel poblíž udílením obrovského poškození

Death Blossom
Nejlepší ulti-combo bývá převážně se Zaryou, Mei, Reinhardtem a samozřejmě boost od Any.
Osobní poznatky…

Doporučuji se vyvarovat použitím ultimy před D.Vou – svým štítem může totiž celou ultimátku pohltit a tzn. Reaper nezpůsobí žádnou dmg.

Pro maximální efektivitu, je vhodné střílet na hlavu z co nejmenší vzdálenosti a ideálně zezadu. Vzhledem k tomu, že k Reaperovo základnímu vybavení patří dvě brokovnice, tak uděluje skutečně solidní dmg. Příkladně Zenyatta nebo Mercy je vhodný cíl pro Reapera.

Rychlé nabíjení ultimy – Střílet do Roadhoga, Windstona nebo Reinhardta, zkrátka do cílů, které mají hodně výdrže.

O postavě: Reaper
Ohodnoťte tento článek!
1 (20%) 1 hlas/ů