O postavě: Hanzo

0
Hanzo

Rodina Shimada byla založena před stoletími, byl to klan asasínů, jejichž síla každým rokem rostla a tím rodině dovolovala budovat kriminální impérium, které profitovalo z lukrativních obchodů ze zbraněmi a ilegálními látkách. Hanzo, jakožto nejstarší syn, byl vázán povinností následovat svého otce a tím vést činnosti podsvětí jeho rodiny.

Od svých mladých let byl pro tuto odpovědnost trénován vylepšováním jeho vrozených schopností pro vedení a chápání strategie a taktik. Rovněž exceloval v praktických odvětvích: byl zázračný v bojových uměních, boji s mečem a lukem.

Po smrti otce starší členové klanu instruvali Hanza, aby si vyjasnil věci se svým mladšim bratrem, aby i on mohl pomoci vládnout Shimada impériu. Když jeho bratr odmítl, byl Hanzo nucen ho zabít. Tento čin zlomil Hanzovi srdce natolik, že odmítl odkaz svého otce a vše na čem tak tvrdě pracoval.

Nyní Hanzo cestuje po světě a vylepšuje své dovednosti jako válečník, snažící se získat zpět ztracenou čest a udělat tlustou čáru za svou minulostí.

Schopnosti

Sonic Arrow: Vystřelí šíp, sloužící jako sonar, který detekuje nepřátelská zařízení. Nepřátelé v jeho dosahu jsou viditelně označeni, aby je Hanzo se svými spojenci mohli snadno eliminovat.


Scatter Arrow: Hanzo vystřelí rozštěpený šíp, který se odrazí od objektů, schopný zasáhnout více cílů naráz.
Wall climb – pasivní schopnost: Hanzo může lézt po zdech.

Dragonstrike – ultimátní schopnost: Hanzo přivolá ducha draka, který proletí ve vzduchu zkrze nepřátele. Po cestě své nepřátele požírá.

Ohodnoťte tento článek!