O postavě: Bastion

0

Bastion

Role: Defence
Jméno: SST Laboratories Siege Automaton E54, “Bastion”
Věk:
3
0
Povolání:
Bitevní robot

Základna:
Neznámá

Za koho bojuje:
Nikdo

Biografie:

Bastion, robotické jednotky, které se mohly samy rychle překofigurovat na útočný mód, byly původně vytvořeny pro mírové účely. Nicméně díky Omnické Krizi se obrátili proti svým stvořitelům a zformovali se do armády tzv. omnického odboje, kde tyto jednotky tvořili podstatnou část. Důsledkem krize byly téměř všechny jednotky Bastion zničeny nebo vyřazeny. Do dnešního dne jednotky Bastion symbolizují hrůzy tohoto konfliktu.

Jedna unikátní jednotka Bastion, vážně poškozená v konečných fázích války, zůstala na více než deset let zapomenuta. Nečinná, vystavená přírodním živlům, zarůstající vegetací. Prorostlá vinnou révou a kořeny, obkopujíc se malými zvířaty, zůstavala zdánlivě nečinná a nevědoma si plynutí času. Takto to pokračovalo až do jednoho osudného dne, kdy byla tato jednotka Bastion neočekávaně reaktivována. Namísto toho, aby se držela svého předprogramovaného bojového nastavení, se rozhodla objevovat svět přírody na tomto válkou sužovaném světě.

I když se Bastion zdá být dokonce neškodný, občas jeho naprogramované jádro určené k boji, využitím jeho kompletního arzenálu, eliminuje cokoliv považující za nebezpečí. Toto vedlo k několika málo konfliktům s lidmi. Z tohoto důvodu opustil zalidněné oblasti a rozhodl se zůstat v přírodě a objevovat neprobádané kouty světa.

Schopnosti:

Configuration: Recon Bastion je vybaven samopalem, který stříli na střední vzdálenost.

Recon Mode
Configuration: Sentry: Bastion je nehybný v jedné poloze vybavený rotačním kulometem schopným vypustit doslova krupobití kulek. Tato zbraň může mířit kamkoliv. Způsobuje masivní poškození na krátkou a střední vzdálenost.
Sentry Mode
Reconfigure: Přepínání mezi bojovýmí módy v závislosti na podmínkách bitvy.
Reconfigure
Sellf-Repair: Bastion si může obnovit zdraví, během tohoto procesu se nemůže hýbat, ani používat zbraně.
Self-Repair
CONFIGURATION: TANK – ULTIMÁTNÍ SCHOPNOST: Z Bastiona se stane polopásový Tank se silným kanónem účinným na dlouhou vzdálenost. Kanón vystřeluje explozivní střely, které devastují cíl a rovněž mají určitý poloměr výbuchu. V tomto módu může Bastion zůstat pouze omezený čas.
Tank


Osobní poznatky…

Bastion se celkem hodí na defendy, kde příkladně může velmi slušně prorážet Reinhardtovi štít. Jeho rotační kulomet je skutečně devastující vůči cílům, které mají málo životů a žádné štíty nebo zbroj.

Ohodnoťte tento článek!