Zahrajte si akční Overwatch tento víkend zdarma

0

Již tento víkend (od 22. do 25. září) si můžete vyzkoušet skvělou akční pařbu Overwatch zdarma. Dokonce na všech platformách – PC, PlayStation 4 nebo Xbox One!

Pro tento volný víkend zpřístupní Blizzard všem kompletní seznam 25 hrdinů a 16 map dostupných pro hraní v různých režimech, včetně Quick Play, Custom Games a Arcade. Hráči budou mít také možnost zvyšovat svůj level, vydělat si Loot Boxy a odemykat různé herní možnosti. (skiny, zvuky, rámečky, atd..)

Samozřejmě, že pokud se po tomto testování rozhodnete hru zakoupit, nepřijdete o žádné zkušenosti, ani jiný další postup, který jste během víkendu získali.

V Evropě bude možnost vyzkoušet si tuto zajímavou hru spuštěna 22.září kolem 20:00. Ptáte se, jak hru můžete nainstalovat?

Pro PC s operačním systémem Windows

Krok 1: Stáhněte si a nainstalujte Blizzard Battle.net desktop aplikaci, pokud ji nemáte. Po instalaci ji spusťte.
Krok 2: Vytvořte si zdarma Blizzard account, nebo se přihlaste k tomu, který již vlastníte.
Krok 3: Klikněte na ikonu “Overwatch”, která se nachází v levé části Blizzard desktop aplikace.
Krok 4: Vyberte si region a nainstalujte si hru.
Krok 5: Po instalaci, klikněte na “Play” a můžete začít hrát.

Musím se přiznat, že já jsem si hru po takovémto víkendu pořídil. Byla dokonce ve slevě. Musím ale říci, že na mne je příliš rychlá, mnohdy až chaotická. Takže ji hrají více mé děti nežli já. Ano, bavit vás to bude, nicméně nejsem schopen říci, jak rychle vás přestane bavit.

Zahrajte si akční Overwatch tento víkend zdarma
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 3 hlas/ů