Toužíte po Overwatchi? Nyní můžete ušetřit!

6

Po víkendu zdarma si můžete k této skvělé střílečce pořídit i licenci se slevou. Takže pokud vás hra zaujala jako mě, máte možnost ušetřit. Osobně se mi zdálo 800,- za hru hodně, měl jsem strach, že by mne přestala bavit. Nyní se dá ale základní verze pořídit za 500,- což je daleko zajímavější, nemyslíte?

  • Overwatch – $39.99 $29.99
  • Overwatch: Game of the Year Edition – $59.99 $39.99
  • Upgrade from Overwatch to Overwatch: Game of the Year Edition: $19.99 $9.99

qpkdgdjbld0i1495507584711

Game of the Year Edition

[Overwatch] Bonus Loot Boxes: Obdržíte 10 standardních boxů, které obsahují sbírku náhodných položek, které lze použít k přizpůsobení oblíbených hrdinů. Loot Boxy mohou obsahovat skiny, emoty vítězství, hlasové linky, spreje, portréty a zvýraznění intros, stejně jako kredity, které můžete použít k odemknutí různých možností ve hře.

[Overwatch] Origins Skins: Pozdravuj originální sílu Overwatch s dobovými skiny. Dostanete několik zajímavých kousků do vaší sbírky.

[Diablo III] Mercy’s Wings: Zabijte démonické síly po celém Diablo světě, když budete oblékat Mercyna křídla, všichni ve svatyni budou vědět o vaší oddanosti k Overwatch!

[StarCraft II] Player Portraits: Dostanete dokonalé portréty Tracer, Reaper, Pharah, Winston, Bastion a Soldier, které dávají nový význam výrazu “Hrdina sektoru Koprulu”.

[Hearthstone] Overwatch Card Back: Karty s pozadím Overwatch vám budou k dispozici ve vaší sbírce.

[World of Warcraft] Baby Winston Pet: Roztomilý pet se k vám připojí ve World of Warcraft.

[Heroes of the Storm] Tracer Hero: Dostanete kočku Tracer do hry HotS.

Toužíte po Overwatchi? Nyní můžete ušetřit!
Ohodnoťte tento článek!
1 (20%) 1 hlas/ů

6 KOMENTÁŘŮ

  1. A jak to vůbec funguje? Koupím hru a už nemusím platit měsíční či větší prémiový účet? Hra se mi líbí zvlášť potom, co to jde s WoTkem od 10 k 5. Díky za info.

  2. Proč je cena v US$, vždyť na Eu.Battle.net se platí €?!
    Mimo to hra stojí 19,99€ = 527.55Kč a za za 29.99$ = 705.09Kč jí koupí jen blázen, kterej chce hrát na US serveru…

    • Jo ja to neprevadel, protoze to na Bnetu je v Eckach stejne …. za to peto jsem ji uz koupil … zabavna hra to je … o tom žadna … jen na ty reakce už nejsem nejmladsi 😀

Comments are closed.