Overwatch snižuje šanci na duplicitní kořist v bednách

0

Nová aktualizace na Overwatch byla vypuštěna na regionální Public Test a vypadá moc zajímavě. Aktualizace upravuje duplicitní odměny v loot boxech. Ředitel hry Jeff Kaplan uvedl, že tato aktualizace “drasticky” sníží míru duplikátů, které vypadnou z libovolné bedny.

Poznamenal taky, že příjem kreditů zůstane stejný, nebo vyšší.

Je zřejmé, že stále existují nějaké duplicitní položky, neboť hra nabízí konečné množství obsahu, ale varianta, kdy se objeví v bedně dvě stejné odměny bude vidět daleko méně.

“Myslíme si, že to bude okamžitě zřejmé a nesmírně významné pro všechny naše hráče a myslíme si, že se budou cítit fantasticky,” uvedl Kaplan.

overwatch-is-decreasing-duplicate-loot-and-adding-new-highlight-options-149818868641

Dalším důležitým přírůstkem je nové možnosti ukládání záznamů. Takže hra automaticky pořídí pět označených záznamů, ale pokud vypnete počítač nebo konzoli, ztratíte je. Po této aktualizaci zůstanou na vašem disku 24 hodin.

Lepší však je, že Blizzard zavede novou sekci, kde se budou ukládat vaše nejlepší záznamy. Jedná se o videa, která můžete zachytit po velmi vzrušujícím nebo zábavném momentu.

Na konzoli spojíte klíč pro ukládání klipu, zatímco v počítači budete moci vázat více klíčů pro ukládání více klipů. Po ukončení hry bude tento klip uložen na obrazovce a zvýrazněn.

Budete moci uložit až 32 těchto záznamů, ale existuje elegantní možnost, jak toto číslo překročit. Na konzoli budete moci nahrávat tyto video soubory do knihovny médií platformy. V počítači však můžete uložit videoklipy do adresáře systému Windows v nádherných 4K 60 fps, a to i v případě, že jste hráli na nižší úrovni nastavení se slabším hardwarem.

Toto je vlastně druhá hra Blizzardu, která oznamuje dnes mnohem lepší lootový systém, protože Hearthstone podobně sníží duplicitní odměny ve své další aktualizaci. Hurá!

Overwatch snižuje šanci na duplicitní kořist v bednách
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů