Overwatch se v poslední aktualizaci zaměřil i na aimboty

0

Blizzard tento týden zahájil nejnovější aktualizaci pro Overwatch, která představila novou mapu Horizon Lunar Colony, stejně jako řadu vylepšení a změn. Někteří hráči údajně prožívají jiný významný zážitek, kterého si většina ani nevšimne. Je to jen pro vyvolené, účinnost aimbotů byla výrazně omezena.

Podle zprávy na oficiálním portálu Overwatch, který hlásí, že hráči na korejském fóru Overwatch zaznamenali podivné změny. Jak jsme již viděli, podvádění a hackování na korejské overwatchové scéně je neustálým problémem, protože Blizzard kvůli těmto prohřeškům v únoru zakázal téměř 23 000 účtů.

genji-theatrical-wide

Podle zpráv na redditu, rozpoznávání aimbotů je velice těžké, kvůli sotva patrné změně ve způsobu, jakým se barvy používají ve hře. Vzhledem k tomu, že aimboti zaměřují konkrétní hodnoty barev, aby se zaměřili na cíle. Hra nyní také trochu mění barevné obrysy nepřátel.

Příspěvek zní: “O [aimbotovi] už je známo, že funguje nesprávně na mapách, jako je Gibraltar s červeným pozadím, takže by to mohlo být zásadní zbraní na tyto nekalosti.”

Proti podvodníkům je potřeba bojovat a kolikrát si říkáte, jak je možné, že vás nepřítel sundal s takovým postřehem a takovou rychlostí. Přemýšlíte, jestli jste na hru starý, nebo toho dokázal docílit nějakým podvodem. Bohužel i to druhé může být správné.

363682-sd1

Ohodnoťte tento článek!