Overwatch otevře brány Blizzard Worldu tento týden

0

Jedna z nejzajímavějších map v herní historii, alespoň co se fanoušků her od Blizzardu týče, přivítá první hráče už toto úterý 23. ledna. Blizzard World byl poprvé odhalen už na loňském Blizzconu, kde způsobil mezi hráči Overwatch malý rozruch nečekaným zasazením. Zatímco ostatní mapy vycházejí ze vzhledu skutečných míst na Zemi s trochou sci-fi koření, Blizzard World je zábavní park s atrakcemi podle her od Blizzardu.

Warcraft, StarCraft, Diablo, Hearthstone a Heroes of the Storm mají své místo v Blizzard Worldu. Při zabírání auta a jeho následného tlačení skrz park se týmy proženou skrz heartstonovou hospodu a herny, mezi stánky i sochami hrdinů Azerothu, aby to celé završili v Tristramské katedrále u opuštěného trůnu Skeleton Kinga.

Poklady v lootboxem

S mapou můžeme očekávat i nové skiny, které hrdiny Overwatche převléknou za známé postavy z jiných titulů. Widowmaker dostane skin Novy, Roadhog za Butchera, Zarya za barbarku a Reinhardt zase za Arthase. Skiny se objeví v normálních lootboxech, takže bychom neměli čekat jejich časové omezení. Na druhou stranu, lze očekávat, že budou nejvyšší kvality, a tedy padat s nejmenší pravděpodobností.

BlizzardWorld_-_new_skins

S Blizzard Worldem to ale nekončí. Už v únoru spustí Overwatch další event k čínskému novému roku ve znamení psa. I ten s sebou přinese nové skiny a pravděpodobně i nějakou úpravu do hry. Například loni oslavy probíhaly v rámci Capture the Flag režimu. Tak uvidíme, co si na nás Blizzard připraví letos.

 

Ohodnoťte tento článek!