Overwatch připravuje mohutné oslavy prvního výročí

0

Už brzy vypuknou oslavy k prvnímu roku fungování týmové střílečky Overwatch. Tvůrci z kalifornského Blizzardu si připravili událost, během které budou v následujících dnech dělat radost všem svým věrným fanouškům. Těšit se tak můžeme na víkendové hraní zdarma, edici GOTY nebo bohatou dávku nového obsahu. Overwatch Anniversary startuje už v úterý a poběží téměř měsíc.

Výroční event bude oficiálně probíhat od 23. května do 12. června, a přestože Blizzard zatím moc informací nepodává, pár střípků přeci jen známe. Už nyní víme, že do hry přibudou tři nové arénové mapy, které zveřejnili na Twitteru.

Výročí je velká věc, pusťte se do oslavy narozenin retrospektivním videem:

Ovšem nejzajímavější je rozhodně víkendové hraní zdarma, které si budou moci užít úplně všichni. Free víkend je sice takovým malým obchodním trikem, ale dává možnost zahrát si i těm, kteří o koupi moc neuvažovali. Stačí se do hry přihlásit v pátek kolem osmé hodiny večerní a hrát až do úterních ranních hodin. Volný víkend platí pro počítačové i konzolové hráče, ale konzolisti musí mít prémiový účet na svém herním zařízení.

Od příštího týdne navíc přijde do prodeje Overwatch: Game of the Year Edice, o které jsme vás informovali už dříve. Při její koupi získáte kromě deseti loot boxů ještě prémiové skiny hrdinů, dále pak Tracer pro Heroes of the Storm, mazlíčka Baby Winstona do World of Warcraft, Mercyina křídla použitelná v Diablu 3, portréty hrdinů do StarCraft 2 nebo možnost upravit zadní strany karet v Hearthstonu, tak aby odpovídaly stylu vašeho oblíbeného hrdiny z Overwatch.

Nezapomeňte si dát poznámku do kalendáře. Vypukne to 23. května a v pátek startuje víkendové hraní zdarma. Jde o skvělou možnost, jak se s tímto herním fenoménem seznámit.

Overwatch připravuje mohutné oslavy prvního výročí
Ohodnoťte tento článek!
3.71 (74.29%) 7 hlas/ů