Konec Season 3

3

Nezadržitelně se blíží konec Season 3. Nicméně není třeba zoufat, neboť týden na to se spustí Season 4.

S3 by měla končit 21.2. a S4 začít 28.2.

Rovněž bych rád připomenul na končící event: Year of the Rooster, který končí 13.2.
Co se týče samotného eventu, pokud jste sběratel a chcete mít co nejvíce věcí z daného eventu, doporučuji checklist: https://js41637.github.io/Overwatch-Item-Tracker/, abyste měli přehled o tom, co nemáte, co chcete, a hlavně, kolik currency na to potřebujete 🙂

TheDejv: Jsem dost zvědav na placementy v S4. V současnosti to fungovalo tak, že to bralo v úvahu na jakém ranku jste skončili předchozí Season. Já osobně jsem v S2 skončil na 3154 a po odehraných 10ti placement hrách jsem byl na cca 2700. Pravdou je, že za výhru jsem určitou chvíli po té dostával 50+ bodů, takže jsem se velmi rychle přiblížil svému skutečnému ranku :). Co vy? Máte s ranked systémem podobnou zkušenost?

 

Ohodnoťte tento článek!
ZDROJoverwatch.metabomb.net
Sdílejte
Předchozí článekJak na Shaca
Další článekValentín v prémiovom obchode
Redaktor hry Overwatch | vášnivý hráč her Overwatch, Factorio, The Division | Programátor/Developer (PHP, CSS, HTML, JS, C#, SQL)

3 KOMENTÁŘŮ

  1. No ja som začal až s 2. sezonou s rankom 2390 vysplhal som sa maximalne 2554 ale potom už kopec ľudi degradovalo i ja s nimi… bežne teraz vidim same goldy plus jedna či dva diamanty pri team ranku 2200 -2300… proste už je to kus drsnejšie

    • Já se vyšplhal na necelý 3300, pak sem začal padat a momentálně mam něco přes 2700 :(. U některých hráčů ve hře mě skutečně překvapuje jejich styl týmového hraní.

Comments are closed.