Import a export Highlightů

0

Play of the Game. Tohle když někdo řekne ve spojitosti s Overwatch, tak se mu ihned vybaví “to nejlepší” co se v dané hře událo. Respektive, když někdo zabije 5 hráčů najednou, oživí celý tým atp.

Ale co když se chce s tímto záznamem někde pochlubit? Třeba hodit záznam na mobil a ukázat ho kámošům co nemají internet. V dnešní době existuje několik způsobů jak natočit tento Highlight. Třeba velmi známý Fraps, Brandicam, a tak bych mohl pokračovat dál.
Bohužel někteří lidé jdou do extrémů a natáčí tyto highlighty na mobil a to tak, že mobilem nahrávají obrazovku monitoru. Kvalita je pochopitelně z 99% katastrofální.

V poslední době se na toto téma dost diskutuje na všelijakých fórech a redditu. Tak jsem si vzpomněl, že někdy před půl rokem na toto téma odpovídal Jeff Kaplan s tím, že na toto se chtějí do budoucna více zaměřit. Psalo se něco ve smyslu možnosti ukládání herních záznamů přímo v klientovi a export do nějakého známého video formátu.

Pokud se o tomto tématu bude více a více hovořit, je docela dobře možné, že se co nejdříve dočkáme dalšího updatu, ve kterém tato možnost bude. No, můžeme jen doufat.

TheDejv: Pro ty jež neví kdo je Jeff Kaplan: Více Prezident Blizzard Entertaiment a Game Director pro Overwatch.
Jaké jsou Vaše zkušenosti s nahráváním podobných herních úspěchů? Nezkoušíte snad natáčet monitor na mobilní telefon. 🙂

Ohodnoťte tento článek!